Pilot od Rouhelena
Odpowiedz do tematu

:
Jak do tej pory to od tego zegarka odstraszała mnie tylko cena, poz tym ma wszystko co potrzeba, fajną kopertę, świetny mechanizm o manualnym naciągu, ładną tarczę i niczego nie udaje, lotnik klasyczny do bólu.

:
Otóż to.
Ważne też dla mnie jest wkomponowanie sekundnika. Niczego nie "rozwala". Świetny.
Za ile je idzie wyrwać? Bo taki Flieger mit Handaufzug to za mna chodzi, oj chodzi!

Darecki
[Usunięty]
:
Moim skromnym zdaniem jest prawie idealny, mówię prawie bo widziałbym w nim centralną sekundę (takie zboczenie), minusem jak dla mnie są też wymiary, literka T natomiast też fajnie wygląda, nie psuje tarczy. Reasumując świetny zegarek ale nie dla mnie 8) :lol:

:
takiego z centralną sekundą to już mam:



a teraz za mną chodzi jakiś z boczną sekundą :) no i oczywiście z ręcznym naciągiem!

Blaz
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Otóż to.
Ważne też dla mnie jest wkomponowanie sekundnika. Niczego nie "rozwala". Świetny.
Za ile je idzie wyrwać? Bo taki Flieger mit Handaufzug to za mna chodzi, oj chodzi!


Jak jesteś cierpliwy to na aukcji i za 200 PLN się trafiały. :wink:

:
Zajebiaszczy jest...razem z Mezaliansem dwa najfajniejsze lotniki chinskie jak dla mnie.
Cena niestety zawsze mnie odstraszala...choc odkad je obserwuje (kilka miesiecy) to i bywalo ze za niecale $70 szedl, wiec sie da.

No ale teraz po tym topiku to chyba juz nie za szybko cos tanio zejdzie : )

Gratuluje zegarka!

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Pewnie tak :cry:

:
Bo sie, kumotry, nawzajem przelicytowujemy, zamiast wspólnie ustalać kto walczy w jakiej aukcji.

I kto na tym traci, pan traci, pani traci. Ci (CW) państwo!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Dlatego tez juz sie kiedys zastanawialem nad tym by sie zgadywac kto kiedy i co licytuje , no bo po co przeplacac siebie nawzajem.

Zaloze moze zaraz stosowny watek gdzie bysmy to ustalali...

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Taki, wątek jest, a w każdym razie był, zaraz poszukam, no chyba że do kosza powędrował, w każdym razie nie specjalnie się sprawdził.

:
heh juz zalozylem...najwyzej niech mod wywali do kosza jak co.
Dalem go w glownym.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Darecki
[Usunięty]
:
Ruohelena krzyczy za niego 160 usd + przesyłka. Chyba ją/jego poderło :evil:

:
A coś Ty wykopał taki stary wątek? Archeolog czy cuś? :shock: :wink: :mrgreen:

Darecki
[Usunięty]
:
Szukam sobie zegarka "na co dzień"

:
nie musiałbym zakładać wątku w "parnisie" jakbym to widział.
Ale nie ogarniam kuwety na bieżąco, a co dopiero takie wykopaliska:
chyba się komuś nudzi :lol:

weź Darecki przejrzyj to
http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=3984

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2011-02-10, 22:12, w całości zmieniany 2 razy
Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.