Głosowanie na Zdjęcie do KAlendarza - LATO 2012
Odpowiedz do tematu

:
poszło

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
done

:
Niektore perelki, nie powiem... cool

:
Głos oddany. Wyszło to trochę jak ilustracja do tematu Zegarki Seiko, które nam się najbardziej podobają... ale to nie zamierzone.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Wintergreen napisał/a:
Głos oddany. Wyszło to trochę jak ilustracja do tematu Zegarki Seiko, które nam się najbardziej podobają... ale to nie zamierzone.


Ja też tak mam, że oceniam fotki przez pryzmat zegarków, które mi się podobają pifko

World Wide Watches
:
Obowiązek spełniony.

pozdr,
Rafał
:
pasti napisał/a:

Ja też tak mam, że oceniam fotki przez pryzmat zegarków, które mi się podobają pifko


Owszem, wiele osób w ten właśnie sposób dokonuje wyboru, lecz nie mniej istotna jest kompozycja, kadrowanie, temat, tło itp itd pifko

:
Przepraszam bardzo, chciałbym zauważyć, że przydałaby się choć jedna fotka Foki w przyszłorocznym kalendarzu...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G., zdążysz zrobić - przed nami konkursy jesienny i zimowy.

:
Done cool

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Santino napisał/a:
Michał G., zdążysz zrobić - przed nami konkursy jesienny i zimowy.



Sylwek dobrze prawi - pifko - na razie jesień tu:
http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=12504

....a zima będzie do końca Grudnia, zapisać by potem nie melepecić, że się nie wiedziało, zapomniało czy coś w ten deseń nono

:
Santino napisał/a:
., zdążysz zrobić


Mhm... moje fotki nie nadają się do pokazania w rozdzielczości większej jak 640x480. :głową w mur:

Santino napisał/a:
przed nami konkursy jesienny i zimowy.


A to ja nie wiedział... :oops:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
emster
[Usunięty]
:
done

:
Done

:
Zrobione ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.