Poka moda Seiko
Odpowiedz do tematu

entwistle100
[Usunięty]
:
kubama napisał/a:
Ooooo zacna firma! Z kumplami mawialiśmy na nią "Huya Miyata" ... z pełnym szacunkiem ofkors. :)

Dobre :) Miyata i Miyota to prawie to samo w zasadzie ;)

Ostatnio zmieniony przez entwistle100 2010-03-05, 12:04, w całości zmieniany 1 raz
Arek
[Usunięty]
:
niech ten śnieg już spier... bo chcę na rower :cry:

:
Nie nie nie ... i jeszcze raz nie ... jeszcze raz na dechę w marcu albo dwa i wtedy niech spier... ;)

Foch und Ch.
Arek
[Usunięty]
:
na deche to sobie w góry pojedziesz, tam niech śnieg lezy cały rok.
Tu u nas w Warszawie ma spier...

Blaz
[Usunięty]
:
O przepraszam, chyba pomyliłem tematy. :?: :D
A nie! To tylko weekend się zbliża i zamiast o zegarkach rozmawiamy o rowerach. :D

entwistle100
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
O przepraszam, chyba pomyliłem tematy. :?: :D
A nie! To tylko weekend się zbliża i zamiast o zegarkach rozmawiamy o rowerach. :D

Rowery na bok, chyba rozwiązałem zagadkę do kogo należy ten "ryżowy" divrek.

:
A co to - wabik na rekiny :lol: ?!?

Arek
[Usunięty]
:
czy mógłbym prosić kogoś uprawnionego do przeniesienia naszych dywagacji rowerowych, do nowo utworzonego wątku o rowerach?? :roll:

:
...Power Rangers wróciły

entwistle100
[Usunięty]
:
O a tu sprawdza kiela bije na cytoku ;)


Ostatnio zmieniony przez entwistle100 2010-03-08, 18:04, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja tam dostrzegam pewne różnice, Wy nie :?: Tinky Winky jest troszkę bardziej fuksjowy od tego czegoś powyżej :D


:
entwistle100 napisał/a:
O a tu sprawdza kiela bije na cytoku ;)



...a co on na łapie - szczura

:
Co prawda wrzuciłem go w innym wątku ale tu bardziej pasuje :D



Cytat:
..a co on na łapie - szczura


To specjalny pokrowiec z futerka pandy białej ( ścisła ochrona, w związku z tym, dla niepoznaki, przefarbowane na kolor zielonkawy ) na zegarek.

Blaz
[Usunięty]
:
Arek napisał/a:
czy mógłbym prosić kogoś uprawnionego do przeniesienia naszych dywagacji rowerowych, do nowo utworzonego wątku o rowerach?? :roll:

Arek, na razie jest to niemożliwe, ale jak będzie to możliwe to zaraz przeniosę. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.