Niebieskie zboki
Odpowiedz do tematu

:
Apa13 napisał/a:
Każdy z niebieskim akcentem :)


Jeszcze trochę to trzeba będzie założyć grupę niebieskoholików :D albo jak jeden ADmin powtarza... niebieskich zboków :D :P



No i zapomniałem: FOK JU !!! za nabytki :wkurzony:

Ostatnio zmieniony przez pasti 2012-10-17, 19:22, w całości zmieniany 1 raz
World Wide Watches
:
Z ciekawości policzyłem - 7 niebieskich mam, i z pewnie drugie tyle "z akcentami" :P

hrg.pl
:
pasti napisał/a:
niebieskich zboków

Ale ja też bym się zapisał do tej grupy!
:-)

Apa - graty
Karol - wal się!

:
Santino napisał/a:
pasti napisał/a:
niebieskich zboków

Ale ja też bym się zapisał do tej grupy!
:-)


I ja, i ja ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
No to do roboty :) Moze jakiś admin stworzy jedną, taką, dla niebieskich zboczeńców?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
No to do roboty :) Moze jakiś admin stworzy jedną, taką, dla niebieskich zboczeńców?


to moze niech ogólnie ją nazwie "Zboki" :))

:
Ja też się piszę na niebieską jeśli powstanie :)) ;)

Woytec60
[Usunięty]
:
Z racji posiadania kiedyś niebieskiego Excursionista, bliskiego zakupu Foki, planowanego niebieskiego Sumo jak i ogólnego sentymentu do zegarków z granatową tarczą też chętnie dołączę do takiej grupy, jeśli oczywiście powstanie.
Ale kolor nicka proszę mi zostawić jak jest, brąz jest poza konkurencja ;)

:
Ja już jestem modem grupy Seikoholików... Nie wiem czy można mieć dwie :głową w mur:

Może by Cezar kolorek oddał, co aby pasował do nazwy grupy - niebieskie zboki :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez pasti 2012-10-17, 21:54, w całości zmieniany 1 raz
World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
Może by Cezar kolorek oddał

Nie ma takiej opcji...jestem z nim emocjonalnie związany :P
Różowy sobie weźcie...chyba wolny jest :złośliwiec: :D

:
Jak decyzja zapadnie na wyższym poziomie to ten swój sprzeciw wiesz gdzie będziesz mógł sobie ..... ;) :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Pierwsze skojarzenie z niebieskimi zbokami.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
ciniol napisał/a:
decyzja zapadnie na wyższym poziomie

To tak, jakby Ciebie zabrali ukochanego misia...
Chciałbyś, no powiedz, chciałbyś :/

:
Karolina jak będzie w grupie, to można by nazwa Błękitna Ostryga :złośliwiec: :złośliwiec: :złośliwiec:

hrg.pl
:
Cezar pewnie że nie, ale na brutalną siłę co poradzisz? Jak Ci zabiorą kolor niebieski to pierwszy pójdę z Tobą na barykady.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-10-17, 22:10, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.