Barbos Watches
Odpowiedz do tematu

:
Maxio napisał/a:
Seiko

Na ostrym dopingu...

:
tak czy siak - obleci ;-)

:
Maxio napisał/a:
tak czy siak - obleci ;-)

Pan Maksymilian dziś łaskaw wielce, dziękuję, dziękuję .. ;)

:
...Tomek, a z liścia nie chcesz czasem plask



:))

:
Oj Maxio, Maxio, Ty zawsze coś znajdziesz, na co inni nie zwracają uwagi :)) .

Ale jest git - obleci, słowo się rzekło i koniec pifko .

:
Tomek napisał/a:
Ale jest git - obleci, słowo się rzekło i koniec

...spoko maroko, następnym razem coś znajdę, bo teraz to z kalkulatora patrzyłem...

:
Maxio napisał/a:
...spoko maroko, następnym razem coś znajdę, bo teraz to z kalkulatora patrzyłem...

...Maxio, a z liścia nie chcesz czasem plask ;)

:
...Tomek, jakoś się dogadamy...

:
Czy my zwykłe szaraczki userzy nie przeszkadzamy czasami Sz.P. w prowadzonym dyskursie? Czy dane mi będzie wtrącić że ten bezel jakiś taki "łysy" jest - imo gdyby kreseczki i cyferki były wypełnione jakimś pigmentem byłoby o niebo lepiej. Jednakże i tak doceniam progres zakupowy - Barbosa plasuję o 2 stopnie wyżej w porównaniu z poprzednim bulem.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-10-17, 11:56, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol napisał/a:
Czy my zwykłe szaraczki userzy nie przeszkadzamy czasami Sz.P. w prowadzonym dyskursie?

:))
ciniol napisał/a:
imo gdyby kreseczki i cyferki były wypełnione jakimś pigmentem byłoby o niebo lepiej.

A imo, gdyby był wypełniony, zrobiłoby się zbyt pstrokato i pewnie bym go nie kupił.

:
Sprzedawca Barbosa na Zatoce wyłączył możliwość udziału w aukcjach klientom z terenu UE. My, jako Ci bogatsi, możemy obecnie korzystać tylko z opcji "Kup teraz" :))

Kto zdążył - ten ma :P a warto było ..

Cytat:

Shipping:
May not ship to Poland - Read item description or contact seller for details. | See details

Item location:
Berlin, Germany

Ships to:
Americas, Asia, United Kingdom, Australia

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2012-11-08, 23:46, w całości zmieniany 1 raz
:
To ch... im w oczko :)

hrg.pl
:
Tomek napisał/a:
Sprzedawca Barbosa na Zatoce wyłączył możliwość udziału w aukcjach klientom z terenu UE

:shock: :shock:

:
I niech się buja!!! :foch:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Niech spada okupant jeden ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.