Nurki, nurasy, nureczki
Odpowiedz do tematu

: Nurki, nurasy, nureczki
Od dłuższego czasu zastanawiałem się jaki typ zegarków najbardziej mi podchodzi i jakie najbardziej mi się podobają. Po ciężkiej walce z lotnikami i wszystkimi innymi stwierdziłem, że jednak nurki to jest to :) I tak sobie oglądam, podziwiam i marze :D Wrzucam kilka nurków, które chciałbym mieć w hmm przyszłości.

Wrzucajcie swoje nurasy jak również te które Wam się podobają. Uwielbiam je oglądać :D :lol:











A tu moje 2 wodniaki:




Ostatnio zmieniony przez 2012-01-22, 13:34, w całości zmieniany 1 raz
:
Był wystawiony na sprzedaż, nie poszedł ( przez przypadek ) i całe szczęście bo obecnie to mój ulubieniec :D


Kwarcyk

:
Takiego mam: (między innymi :) )




A takiego bym chciał i już byłbym spełniony:


:
Ta pierwsza Orsa jest mega kozacka :!: Nie mogłem znaleźć takiego zdjęcia ojj zazdroszcze :D

:
Zupełnie przyzwoicie wykonany, ale jak sobie pomyślę ile Parnisów za niego mogłem kupić to mi się flaki przewracają. Możliwe że gdyby się trafił kupiec za jakiś rozsądny grosz to dało by się to odwrócić.



Blaz
[Usunięty]
:
Przemku, Orsa to był zegarek od którego widoku zacząłem swoją przygodę z zegarkami, więc przyjmij do wiadomości, że codziennie Cię nienawidzę. :twisted: :D

Jash
[Usunięty]
:
U mnie poza nurasami raczej nic się nie liczy. Mam Monsterka, ale to i tak nie jest typ idealny. Moim marzeniem jest:

ale jak wiadomo to nigdy się nie spełni. Myślałem troche ostatnio o zakupie klonu Rolka w postaci Sztajnharta, ale z braku kasy musiałbym sprzedać Seiko i moje HTC, więc w sumie chyba odpuszczam.
Na drugim miejscu jest SBGA031:

Szkoda, że to spring drive.

:
Wiekszosc moich to nurasy i G - wklejam probke moich potworkow

Darecki
[Usunięty]
:
Mając takiego Rolka albo GS pewnie nawet nie puścił bym na niego kropli wody mimo iż to nurki pełną gębą :)

Poza tym to przyjdzie Alamos ze swoją Planet Orange i zniszczy wszystkich hihi :P

:
Na początek :





I specjalnie dla Dareckiego :) ...


:
Fortis nurasa też fajnego potrafi zrobić:


:

Inny nie istnieje.

Super Podpis Bulwo
:
Stig zgadzam się z Toba to jest największe marzenie nurkowe i mam nadzieje, że kiedyś uda się je spełnić :)

:
...ja tam sobie kiedyś zanabędę MM i tyle



:
Mam dylemat - nowy czy stary? ;)


Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.