Wish Lista
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

andre
[Usunięty]
:
Co tej rakiety to chyba łatwiej o Hanharta ściągniętego z łapy martwego pilota Luftwaffe niz o taka rakiete.Ale marzyć dobra rzecz.

:
Moje najnowsze marzenie :) Strasznie mi się podoba :!:


:
Fuj, Sinn, tureckimi rękami robiony, jaki brzydal :wink: :lol:

A tak na poważnie to fajna maszyna.

Darecki
[Usunięty]
:
Sylwek masz trochę racji ;)
A gdzie napis "made in Germany", który to zaraz po marce jest najważniejszym elementem tarczy tych słusznych zegarków :oops: :wink:
Możliwe, że jakiś Turek macał tego Sinn'a ...

:
andre napisał/a:
Co tej rakiety to chyba łatwiej o Hanharta ściągniętego z łapy martwego pilota Luftwaffe niz o taka rakiete.Ale marzyć dobra rzecz.


To akurat ostatnio okazalo się dość prawdopodobne ;)
W zeszłe lato w lipcu z bagien wyciagnięto wrak Jaka-1M z ciałem pilota w środku zachowanym tak idealnie, jakby spadł dopiero wczoraj. wszystko - oprzyrządowanie, mundur ... Założe się też że na łapie miał calkiem dobrze zachowane chrono Kirowa ...
Poszukam fotorelacji to wam pokażę.

:
Sinn'y swietne maszyny!
Sam mam jednego na liscie w top 3 most wanted : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
U1 jest świetny ale w tej wersji kolorystycznej jak dla mnie zbyt ... hmmm .... metroseksualny. ;) No ale jak dodają do niego kebaba to warto brać!

Foch und Ch.
:
...kurczę, nie znam się na Sinnach - i nie tylko ;) - ale wydawało mi się na początku, że to zdjęcie to negatyw jest :?


...normalna wersja czarno-czerwona jakoś bardziej mi podchodzi ;)

:
Sinn ma fajne modele, takze chrono sa swietne

:
ja w dalszym ciągu poluje chyba jedynie na mechaniczne chrono obojetnie jakiej produkcji :wink:

:
Sinn wymiata Panowie...ja mam w planach tego skurczybyka:



Troche to potrwa zanim go bede mial...ale wiem ze bedzie moj predzej czy pozniej : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Jeden z tych dwóch, ale dopiero za parę miesięcy :

Arek
[Usunięty]
:
Bierz Davosę, bo ma żółte akcenty, a Epos jest straaasznie pospolity :roll:

:
...Arek dobrze godo

:
Jo sie pod nim podpisuja.
Davosa trochę jak superocean :D

Super Podpis Bulwo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.