Dokąd zmierza KiZiMiZi ...?
Odpowiedz do tematu

:
Jaro, i dzięki bogu że Ty , Auza, nick555 i inni koledzy macie takie podejście.

Blaz
[Usunięty]
:
Jaro, Ty robisz to z pasji. A jeśli dla kogoś to po prostu sposób na zarobek...? Spójrz na to w ten sposób. Dlatego chroni swoje wzory, oburza się jak inni robią choćby podobne rzeczy itp....

:
Boś zacny człek a nie jełop... :twisted: :lol:

:
jaro19591 napisał/a:
Nie przejmuję się w ogóle, zdziwiłem się tylko z lekka. Ja osobiście,zamieszczając zdjęcia moich wypocin, oprócz wywołania zdrowej nienawiści mam nadzieję że komuś jakiś szczegół może do czegoś się przydać.


Akcji nie widziałem i nie chcę oglądać ;) więc się nie wypowiadam, ale z innej beki : jest m cholernie miło gościć tu w towarzystwie ludzi, którzy mają, jak ja, swoją pasję i dzielą się nią właśnie po to, by inni mogli korzystać. Dzięki chłopaki.

:
Tutaj cie to nie spotka jesli nie naruszasz obecnego i jedynego regulaminu to nie reka Boska beoni jakiegos moda czy admina przed skasowaniem komus posta - to powinna byc zasada , ale jak widac na przykladzie nie wszedzie tak jest

:
...tak odbiegając od tematu (a trochę i na temat) to o ile wiem, ten kształt nie jest zastrzeżony więc dlaczego nie miałbyś sobie zrobić takiej do spodni

:
Jakiego jedynego regulaminu, a co z naszym tajnym protokołem :wink: :lol: :lol:

:
Powiem kumotrom, że podobna atmosfera jak tutaj jest na forum Lancia Klub, gdzie również się troszkę udzielam. Pomimo że grzebię w samochodach kupę lat, nieraz skorzystałem z rad "świeżaków", którzy czasem mogą mieć jakiegoś nowego pomysła, a kupę frajdy człowiek ma jak komuś może pomóc nawet w błahej sprawie.

:
jaro19591 napisał/a:
Powiem kumotrom, że podobna atmosfera jak tutaj jest na forum Lancia Klub, gdzie również się troszkę udzielam. Pomimo że grzebię w samochodach kupę lat, nieraz skorzystałem z rad "świeżaków", którzy czasem mogą mieć jakiegoś nowego pomysła, a kupę frajdy człowiek ma jak komuś może pomóc nawet w błahej sprawie.


No w sumie - Blaz już powiedział ;)
Dla nas to zabawa, pasja, hobby.
Jeśli ja kupiłem kiedyś 100 koronek za 10 złotych, albo 30 werków za 20 złotych- to czemu nie miałbym dać któregoś potrzebującemu, czy to koledze czy po prostu JAKIEMUŚ CZŁOWIEKOWI? Nie zbiednieję - a tylko sprawię komuś frajdę.
Jeśli zepsułem 10 tarcz nieumiejętnym myciem - czemu mam nie powiedzieć o tym publicznie żeby ktoś na moich błedach się nauczył ...?
Zawsze tak uważałem i uważać będę,chwila gdy zauważyłem że to jest "dziwna" w stosunku do "etosu miejsca" postawa była pierwszą gdy zacząłem się zastanawiać "czy ja tu pasuję" ;) ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.