8 days
Odpowiedz do tematu

: 8 days
Czy ktoś wie czy nasi skośni bracia robią już sikory z 8-dniową rezerwą?

:
...takie cuda to chyba tylko prawdziwe OP potrafi ;)

andre
[Usunięty]
:
Robią.Ale jest to tourbillon z osmiodniowa rezerwą.Cena zdziebko zawrotna ;-)

:
...andre, masz jakiś namiar na te cuda? Chętnie bym sobie pooglądał :)

andre
[Usunięty]
:
Chyba już było o tym na forum.Dawno temu.Nie wiem jaką rezerwe maja repetiery minutowe Sea-gulla ale tez to nie sa jednodniówki ;-)

:
W sumie to nie jest zadna sztuka zrobic zegarek nareczny z tygodniowa rezerwa chodu - byly one dosc popularne w latach 30-tych XX wieku - zanim pojawily sie automaty. Natomiast duza sztuka jest zrobic zegarek nareczny z tygodniowa rezerwa chodu i taki, zeby chodzil dokladnie caly tydzien.

:
W istocie nie na temat, no i chyba juz trzeci raz wklejam ten sam link. :oops: :wink:
Ale kiedy zobaczyłem TO:



to z początku serio sadziłem, że ta wskazóweczka na trzeciej to wskaźnik rezerwy chodu!
Dopiero Svedos ostudził nadzieje - tłumacząc, że to oznaczenie dni tygodnia... :cry:

(a może jednak się myli :?: :?: :?: :D )

Ostatnio zmieniony przez A. ...wski 2010-02-26, 12:23, w całości zmieniany 1 raz
:
Niestety nie, w przypadku Parnisisti jest to wskaźnik kolejnego dnia tygodnia :wink: :lol:

W modelu zegarka pewnej znanej firmy o helweckich korzeniach, istotnie w tym miejscu znajduję się wskaźnik rezerwy chodu.
Edyta
MUA jako ekspert w dziedzinie zegarków wywodzących się od ZUA, się nie myli,.......no prawie się nie myli, a jak się myli to w słusznej sprawie :wink: :lol: :lol: :D

:
To jest taki kalendarz jak w Orkinie , nieiestety to rezerwa chodu

:
svedos napisał/a:
MUA jako ekspert w dziedzinie zegarków wywodzących się od ZUA, się nie myli,.......no prawie się nie myli, a jak się myli to w słusznej sprawie :wink: :lol: :lol: :D


Cóż za wspaniałe miejsce to chińskie forum - skupia ludzi nie tylko kompetentnych, ale i skromnych! :P :D

:
MUA skromność jest wręcz przysłowiowa :lol: :lol: :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.