Zegarmistrz we Wrocławiu...
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
Marzy mi się zegarmistrz, którego kręcą zegarki


A po co tak rozmarzac o tego typu pierdołach? Wystarczy wziąść sprawy w swoje ręce, to nie jest aż takie trudne, trzeba tylko chcieć. Patrz, dziś zakupiony przejazdem w Breslau i już popindala:





Szkoda kasy na macherów, lepiej inwestować w siebie.

Pozdro!!!
Maras68
[Usunięty]
:
w sumie racja, myślę nad tym od jakiegoś czasu :) Ładny zegareczek trafiony :grin:

:
kaido2, słusznie prawisz Marcin,bardzo słusznie.

konsument
[Usunięty]
:
Potwierdzam, w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu jest bardzo dobry zegarmistrz. Ostatnio tato wysłał mnie z Omegą. Trzeba czekać 4 dni, ale się opłacało. Dużo taniej niż u Pana Dolińskiego.

tutaj macie kontakt zegarmistrz

Ostatnio zmieniony przez konsument 2012-09-02, 16:13, w całości zmieniany 1 raz
:
konsument, Ale co potwierdzasz?

A w ogóle, to tutaj masz wątek powitalny: http://www.chinawatches.p...p=473941#473941

plavik
[Usunięty]
:
Przy Kluczborskiej robi mechaniki.Przegląd i smarowanie 15-letniego Orienta 40pln.

:
Santino, to TY nie wiesz wiesz "konsument ma zawsze racje " :mrgreen: :razz:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Monter napisał/a:
to TY nie wiesz wiesz "konsument ma zawsze racje "


Tak jak admin na forum :D

:
Monter napisał/a:
Santino, to TY nie wiesz wiesz "konsument ma zawsze racje " :mrgreen: :razz:


Za socjalizmu we wszystkich sklepach obowiązkowo wisiały wywieszki z tym hasłem. Zwykle poniżej wisiało "STOP, weź czek kasowy", a jeszcze niżej "Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się".
Była też obsrana przez muchy "Książka Życzeń i Zażaleń" z kawałkiem kopiowego ołówka na sznurku :cool:

Gb.

:
maciek napisał/a:
Przecież to mruk jak cholera. I do tego ma zdjęcie prezydenckiej pary za ladą... :twisted:


Odkopuje po dzisiejszej wizycie u zegarmistrza na Grabiszyńskiej.

Pierwsze primo, skasował mnie dość mocno za przełożenie mechanizmu z kieszonki do innej koperty i obróbkę tarczy tak aby weszła do tej koperty (tarcza była za duża, choć w teorii powinna być ok).
Drugie primo, dowiedziałem się, że studiował politologię - Tusk miał rację :twisted:
Trzecie primo, zaczął opowiadać, że to Ruscy zrzucili Tupolewa - wtedy uciekłem :głową w mur:

Maras68
[Usunięty]
:
heh, no to ja też tam nie zawitam ;) dzięki za info

:
Cytat:
Pierwsze primo, skasował mnie dość mocno za przełożenie mechanizmu z kieszonki do innej koperty i obróbkę tarczy tak aby weszła do tej koperty


Ze mną w ogóle nie chciał gadać o przekładce mechanika...
Ale jak mu dałem kwarca do sprawdzenia to cieszył sie jak głupi do sera
-nieprzyjemny typek....
nono

Maras68
[Usunięty]
:
:)

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-08-08, 08:05, w całości zmieniany 1 raz
symela
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
Wrocław, ul. Więckowskiego 6 (boczna Traugutta)

to serce trójkąta bermudzkiego :shock:

Maras68
[Usunięty]
:
bez obaw :D , jest nawet gdzie auto postawić na tej ulicy. Trójkąt za dnia nie taki straszny :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.