Zegarkowi Rusofile wszystkich krajów łączcie się
Odpowiedz do tematu

:
chgreg napisał/a:
"Łzy sołtysa"
:shock: :shock:
Też bym spróbował :D

:
Santino napisał/a:
:shock: :shock:
Też bym spróbował :D


A kto nie :grin:

:
chgreg napisał/a:
Ja tylko ruskie zegarki oraz zupełnie przypadkowo kupionych kilka szwajcarów, niemców, francuzów i chińczyków. Poproszę o dopisanie do grupy z kolorem.
Jako przedstawiciel kresów wschodnich do śliwowicy Yakovleva dorzucam przy spotkaniu zacny trunek nakapany w okolicach Puszczy Białowieskiej o dźwięcznej nazwie "Łzy sołtysa".


Ciekawi mnie geneza nazwy. Bo to jakieś świństwo może być ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev napisał/a:
chgreg napisał/a:
Ja tylko ruskie zegarki oraz zupełnie przypadkowo kupionych kilka szwajcarów, niemców, francuzów i chińczyków. Poproszę o dopisanie do grupy z kolorem.
Jako przedstawiciel kresów wschodnich do śliwowicy Yakovleva dorzucam przy spotkaniu zacny trunek nakapany w okolicach Puszczy Białowieskiej o dźwięcznej nazwie "Łzy sołtysa".


Ciekawi mnie geneza nazwy. Bo to jakieś świństwo może być ;)

Łzy bo pewnie Sołtys nie może z tego podatku ściągnąć :)

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Spam
[Usunięty]
:
chgreg napisał/a:
oraz zupełnie przypadkowo kupionych kilka szwajcarów, niemców, francuzów i chińczyków


...ja tu widzę element kontrrewolucyjny :twisted:

:
Spam napisał/a:
chgreg napisał/a:
oraz zupełnie przypadkowo kupionych kilka szwajcarów, niemców, francuzów i chińczyków


...ja tu widzę element kontrrewolucyjny :twisted:


Pewnie wszystkie "trofiejne" :) Nie ma się czego czepiać.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Spam napisał/a:
...ja tu widzę element kontrrewolucyjny :twisted:

Absolutnie sie nie zgadzam, nie chce byc przesłuchiwany...Ja chcę do biura! Politbiura...
Jeszcze dziś we wszystkich zegarkach innych niz rosyjskie przemaluję tarcze na jedyny słuszny kolor czerwony, a te których przemalować się nie da, utopię w jakimś mniej zacnym od "księżycówki" trunku - czyli w swojskich nalewkach :razz: .
Santino - jak tylko bedzie jakiś zlocik w okolicach podlasia lub jak przypadkiem zawitasz w te strony to gwarantuję że spróbujesz niezapomnianych smaków podlaskiej gościnności :mrgreen: .

Maras68
[Usunięty]
:
Putin i zegarki:
http://wyborcza.pl/51,75477,12381583.html?i=1

[ Dodano: 2012-08-30, 08:00 ]
i C.D.
http://wyborcza.pl/1,7684...ira_Putina.html

:
To ja też prosze o dopisanie mnie.
Pochodzenie oczywiście robotniczo-chłopskie
Jedno chrono (Monter-chyba nawet wiesz jakie :mrgreen: ) i dwa dwa "55g" chyba wystarczą na wpisowe?

Tomek

Per Aspera Ad Astra
:
Trochę kiepsko towarzyszu abaddon79, ale partia wierzy w Ciebie i liczy na poprawę :P

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Wybaczcie Towarzysze...
Chętnie zgłoszę samokrytykę...
Na swoją obronę mam tylko to że OKROPNI KAPITALIŚCI (NIE BOJĘ SIE UŻYĆ SŁOWA CINKCIARZE) wywindowali ceny na alle.. -tfu czarnym rynku i obecnie zakupu można dokonać tylko po cenach jak za waluty wymienialne :grin:
Wąska specjalizacja naszej Spółdzielni Pracy każę cierpliwie czekać na zakończenie okresu przejściowego i związanych z nim przejściowych trudności

Per Aspera Ad Astra
:
Towarzyszu Monter może i ja się załapię, mam dwa złote Poljoty ( tatowe... w spadku) :smile:
Żopu dałem, jeden z nich to nie Poljot ale Rakieta.

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2012-08-30, 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Spam
[Usunięty]
:
chgreg napisał/a:
Spam napisał/a:
...ja tu widzę element kontrrewolucyjny :twisted:

Absolutnie sie nie zgadzam, nie chce byc przesłuchiwany...Ja chcę do biura! Politbiura...
Jeszcze dziś we wszystkich zegarkach innych niz rosyjskie przemaluję tarcze na jedyny słuszny kolor czerwony....


...to jeszcze gorzej... zacieranie śladów :razz:

abaddon79 napisał/a:
KROPNI KAPITALIŚCI (NIE BOJĘ SIE UŻYĆ SŁOWA CINKCIARZE) wywindowali ceny na alle.. -tfu czarnym rynku i obecnie zakupu można dokonać tylko po cenach jak za waluty wymienialne :grin:


...gdy wyklaruje się politbiuro na hasło pierwszego sekretarza KC wszystkie partyjne zegarki włączone zostaną do kolektywu i rozdzielone każdemu po równo... wiadomo... co nie da się podzielić idzie na wieczne przechowanie do pierwszego sekretarza KC :mrgreen:

:
Spam napisał/a:

...gdy wyklaruje się politbiuro na hasło pierwszego sekretarza KC wszystkie partyjne zegarki włączone zostaną do kolektywu i rozdzielone każdemu po równo... wiadomo... co nie da się podzielić idzie na wieczne przechowanie do pierwszego sekretarza KC :mrgreen:


Taaa... Taki zegarkowy kołchoz.
A kto nie zechce się rozkułaczyć to wiadomo... kierunek Kołyma.

PS.
Monter-politruk to ma fajnie ;) Będzie szefem rozkułaczającej "trójki".
Żeby mu tylko miejsca na nadgarstku wystarczyło :twisted:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
jak zabraknie – zastosuje metodę na podszewkę :mrgreen:

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.