Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
hotwax napisał:
...aż strach pomyśleć żę nigdy nie miałem żadnej Slavki






to błąd, który trzeba czym prędzej nadrobić :lol:

:
Jasne na allegro żądzi piniądz + zdjęcia z obróbką photoshopem, a u mnie na bazarku jak sie pabieda lub stary poljocik trafi to obok w nocnym wszystkie żółte orężady heleny zamieniają sie w szampanskoje igristoje ... :/

:
Kadarius- raz kolejny rozbroiłeś mnie nabytkami. Tak dobrze dobranego paska w zegarku dawno nie widziałem(vide Slava)! A Amfibia miodna, sam zaczynam chyba szukać kolejnej, tym razem edycji 1967.

:
Kadarius z jakiegos bazarku??

Co tu duzo mowic - oba chetnie bym przygarnal :)

Slava :love:

:
Bibliotek@rz - amfibię 1967 w dobrym stanie i za rozsądne pieniądze widuje się równie często jak dziewicę w domu publicznym :)

Też bym kupił gdyby się trafiło ale dużych nadziei nie mam!



Cieszę się, że się nabytki podobają!

:
kadarius normalnie w kompleksy w mnie wprawiasz.

Jaki ja byłem szczęsliwy kiedy Cię tu nie było :wink: :P

Blaz
[Usunięty]
:
Zegarki piękne, ale pasiorek przy Sławie najpiękniejszy. :wink:

:
Pasek fajnie dobrany :) , a ta pionowa data :D .

:
Amfibia śliczna, Sława też , ale mnie Sławki nie kręcą, nie wiem dlaczego ale ich jakoś nie lubię.

:
Nie ma co wpadać w kompleksy - po prostu trzeba się dobrze rozglądać :wink: , z pasiorkami nie ma kłopotów bo leży pół szuflady i zawsze się coś dobierze!



A Sszwedo się nie zna :wink: Sławy są OK!!!

:
Sławy oczywiście są O.K. ale ja tylko łucze, Poljoty, Pabiedy, Molnie ewentualnie Rakiety, do Sławek nigdy mnie nie ciągnęło - z tego powodu będzie ich więcej dal was :lol:

:
Dziś otrzymałem około rodzinne kolekcje zegarków - myślałem żę będą w lepszym stanie w zestawie były:

Dwa budziki Mir i Mera Poltik ( Mera w stanie po rzucie o podłoge)

Mir wygląda tak



http://img143.imageshack.us/i/dsc07882.jpg/



Naręczne

Wostok Poljot Glashutte

http://img41.imageshack.us/i/dsc07878r.jpg/

Wostok na żywo piękny na chodzie jeszcze tylko pasek :)

Poljot brak szkiełka , wskazówka minutowa chodzi jak sekundowa , tarcza zniszczona

Glashutte Spezimatic ładna tarcza na chodzie - koperta i szybka do wymiany

Jeśli ktoś posiada to co mi brakuje to proszę o PW - to Taty zegarek i Tata chce bym go wyremontował :)

:
a co jest nie tak z kopertą glashutte że wymaga wymiany???

:
Kadarius - Padre nosił na jakieś branzolecie i przetarłą uszka i wypadają teleskopy , i jeszcze pęknięte szkiełko w dwóch miejscach.

:
szkło nie problem.



uszy można albo zalutować na stałe i używać paska open-end, albo użyć kleju epoksydowo-metalowego chester super metal (jak masz kogoś kto ma taki klej bo 250g kosztuje koło 200 zł)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.