ALE JAJA!!! Czyli majstersztyki rodem z allegro...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Maras68, on nie wystawia jednego zegarka. Ich jest po prostu dużo.

Maras68
[Usunięty]
:
Zatem chłop metodą chałupniczą produkuje i żeni. Ciekawe jak wielkie ma zasoby i możliwości.Czas pokaże, poobserwujemy...A chętnych nie brakuje :smile:

:
Nowa świecka tradycja na Allegro: sprzedający wystawia przedmiot bez ceny minimalnej, a jeżeli tuż przed końcem aukcji cena mu nie pasuje, usuwa wszystkie oferty licytujących, którzy potem dostają maila:
"Twoja oferta została odwołana przez Sprzedającego."

Powód odwołania podany przez Sprzedającego:
1) .
2) upadł i uszkodził się
3) zgubiłem

Trzeci raz w ciągu tygodnia, w tym dwa razy ten numer zrobił użytkownik "precyzyjnya".

pozdrawiam
Narfas

Edit: no i kolejny, parę minut przed końcem, %^&*^% mać... Powód?
4) "sprzedany na innym portalu"

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2012-08-02, 16:01, w całości zmieniany 2 razy
:
Narfas napisał/a:
Nowa świecka tradycja na Allegro:


Czy ja wiem czy taka nowa :roll:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nie kumam aukcji. aukcja
Fotka mechanizmu z oznaczeniem 2-57 a opis głosi : "Zegarek ten pochodzi z początku lat 50 tych i nie był poddany żadnym zabiegom odnawiającym."

Z tego co wiem ( a wiem mało ) Moskwa była produkowana pomiędzy 1955 a 1958 rokiem wiec nijak nie pasuje do początku lat 50-tych.

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Eustachy napisał/a:
Nie kumam aukcji. aukcja
Fotka mechanizmu z oznaczeniem 2-57 a opis głosi : "Zegarek ten pochodzi z początku lat 50 tych i nie był poddany żadnym zabiegom odnawiającym."

Z tego co wiem ( a wiem mało ) Moskwa była produkowana pomiędzy 1955 a 1958 rokiem wiec nijak nie pasuje do początku lat 50-tych.


Ponieważ... ponieważ... zdumiewająca ilość zegarków w Antykach jest niesłychanie stara, jest absolutnym unikatem i nigdy nie była odnawiana, więc to okazja!
No, chyba że sprzedający wystawia niewyraźne zdjęcie obłażącego z farby Roleksa znalezionego w Turcji na plaży na strychu dziadka i pisze, że sprzedaje takie coś, ale się nie zna.

pozdrawiam
Narfas

P.S. Nie wszyscy sprzedający i, podejrzewam, niewielu kupujących zna to całe zegarkowe foo-shmoo.

:
A co Kumotrzy na to? Czy 73-letni człowiek może mieć takie słownictwo ?

aukcja - zegarmistrza

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Eustachy napisał/a:
A co Kumotrzy na to? Czy 73-letni człowiek może mieć takie słownictwo ?

aukcja - zegarmistrza


Po szybkim śledztwie: facet sprzedaje również wózek dziecięcy i jakieś Levisy, za to kupuje ubranka dla dziewczynki 4-5 lat, poza tym akcesoria rowerowe i fotograficzne.
To może być bardzo żwawy staruszek, albo syn wystawia grzecznościowo aukcje dla ojca-zegarmajstra, więc dlaczego nie? :cool:

pozdrawiam
Narfas

Blaz
[Usunięty]
:
Rekord? :shock: :lol:

http://allegro.pl/zegarek...2539889954.html

http://allegro.pl/zegarek...2539889104.html

Podróba "AP AUDEMARS PIGUET" za 40 tysięcy PLN i "Panerai Automatik" za 20 tysięcy. :lol:

Cytat:
Zegarek naręczny dla Pan€w z zasobnym portfelem.


I z pustym mózgiem. :lol:

:
Blaz napisał/a:
Rekord? :shock: :lol:

Podróba "AP AUDEMARS PIGUET" za 40 tysięcy PLN i "Panerai Automatik" za 20 tysięcy. :lol:

Cytat:
Zegarek naręczny dla Pan€w z zasobnym portfelem.


I z pustym mózgiem. :lol:


a może sam kupił za jeszcze więcej a teraz odsprzedaje za połowę ceny :mrgreen:

:
Narfas napisał/a:
Eustachy napisał/a:
A co Kumotrzy na to? Czy 73-letni człowiek może mieć takie słownictwo ?

aukcja - zegarmistrza


Po szybkim śledztwie: facet sprzedaje również wózek dziecięcy i jakieś Levisy, za to kupuje ubranka dla dziewczynki 4-5 lat, poza tym akcesoria rowerowe i fotograficzne.
To może być bardzo żwawy staruszek, albo syn wystawia grzecznościowo aukcje dla ojca-zegarmajstra, więc dlaczego nie? :cool:

pozdrawiam
Narfas


Jeżeli wystawia za dziadka to wystarczy napisać - mało to jest aukcji z taką adnotacją?

"AP AUDEMARS PIGUET" - pan z Niemiec szuka klienta w Polsce :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2012-08-05, 11:52, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Zegarek radzieckiego czołgisty :mrgreen:

http://allegro.pl/zegarek...2541714669.html



Ostatnio zmieniony przez Tomir 2012-08-06, 22:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Rozwala wszystkie wsiowe podróby Rolexów .
:lol:

mapeth
[Usunięty]
:
"szwajcar" z radzieckim serduchem?
czemu nie
nawiasem mówiąc koperta też zalatuje trochę blokiem wschodnim...

:
nio besciak jak nic a moze jeszcze koperta z stali po t-34 zrobiona jest :razz:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.