Pokaż co dziś masz na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
U mnie klasycznie. Aha, i powrót na lewą rękę.

Antisocial and faceless...
:
Kredensik z dedykacjami dla Ciniola. :mrgreen:




Ostatnio zmieniony przez machlo 2012-07-27, 16:24, w całości zmieniany 2 razy
:
Szukałem FOk, znalazłem Gulfmana. :D



:
PZL


"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Remik - na szału ni ma, bo 17 cm :wink: Tu akurat na tym zdjęciu BFS wyszedł wielki (takie ujęcie, jakoś), ale dobrze leży na moim nadgarstku.
Triton nie wiem czy się przyjmie, bo to już konkretne bydle, ale była okazja zanabyć, to co se nie spróbować :wink:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
machlo, To Seiko jest nowe? designem przypomina Seiko z lat 70 :twisted:

:
W okolicach 2005 roku było produkowane, ale dość krótko.

:
Karolewskiej napisał/a:
Corten, sumiak rewelacyjnie leży nawet na małych nadgarstkach. Ma super wyprofilowane uszy.


Powiadasz... cóż, powoli dojrzewam do zakupu .. tymczasem powrót do korzeni.. i muszę stwierdzić, że rodzinka SKX to bombowa jest!



:
Ze mną wieczorem na rower taki japończyk wyskoczył.
Sorki za jakość (fotka robiona pompką od roweru) ;)

P.s fota przed nakręceniem,po długim leżakowaniu


Ostatnio zmieniony przez LOUISS 2012-07-27, 21:32, w całości zmieniany 1 raz
Let's watch!
:
machlo napisał/a:
Kredensik z dedykacjami dla Ciniola. :mrgreen:

Obrazek

Obrazek


A wal się buraku :twisted: Kurna jak ja go nienawidzę :twisted:
:mrgreen:
Jeszcze pewnie zaraz podziękuje albo wk&#% mnie jakimś innym sprytnym postem.

PS. Dobrze że coś cię uchlastało w łapę. Mam nadzieję że swędzi to czerwone miejsce.
:razz: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-07-27, 23:30, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
machlo, fajny ten kredensik. Jaki to jest model? Bywaja dostepne na rynku wtornym?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
machlo, fajny ten kredensik. Jaki to jest model? Bywaja dostepne na rynku wtornym?


Szukam od dłuższego czasu i nic niestety. Raz się coś trafiało ale nie doszło do transakcji.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Jaka cena byla?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
:oops: nie pamiętam już, ale spora

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
To leci na wishliste:-)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.