Foka in progress
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Konkretnie to wiadomo, że "się robi".
No i jeszcze wiadomo że to jest ostatnie zamówienie u tych @#^% :evil:

:
Cytat:
No dobra, a tak konkretniej to coś wiadomo?


daleko jeszczeeeeee???? mamo, a daleko jeszczeee? :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez mazok 2012-07-11, 14:42, w całości zmieniany 1 raz
:
Wiadomo, ze branza gratis od Alamosa i pasek od Spinnera.. nie wiem, czy jeszcze Koledzy szykuja kolejne niespodzianki. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
.. gratisy jak wróce z Radomia :-)

:
Michał G. napisał/a:
Wiadomo, ze branza gratis od Alamosa i pasek od Spinnera.. nie wiem, czy jeszcze Koledzy szykuja kolejne niespodzianki. :mrgreen:


Tak ściulanie i bańki na zlocie dla wyłudzaczy :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ALAMO, a co z tym mailingiem do posiadaczy blizniakow i przyszlym posiadaczy Fok odnosnie cen branzolet, on nie mial byc jakos w tamtym tygodniu? :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Miał był w połowie miesiąca. Tylko nie napisali którego :twisted: :razz:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Na razie wychodzi na to, że mam akcesoria do Foki, a ją gdzieś żółte małe rączki wywiały i mają nasze wakacje w wusie...

Ale co tam – urlop nie goni, pogoda wakacyjna, trochę kłopot z grzybami w Warszawie, ale i to na upartego można znaleźć w dobrej cenie. No i lektury pod dostatkiem na półeczce :mrgreen:

Gites majonez jak mawiała Baśka :mrgreen:

aaa – i bransa w prezencie...

No zajefajnie, od razu na bazarek i wymiana na jakiś pach od któregoś pachoroba. Jak dla mnie – bomba :mrgreen:

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
slamacek, ale po co wymiana? Przeca Spinner mowil, ze robi pachy gratis. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
agaron napisał/a:
Miał był w połowie miesiąca. Tylko nie napisali którego :twisted: :razz:


Pewnie leżą na cle w Radomiu, chilli będą jak Alamo wróci.

:mrgreen:

_
work in progress
:
pach od Spinnera gratis swoją szosą, ale że blachy nie znoszę, to jeszcze drugi za niewielką dopłatą się na pewno przyda, bo jest kilka zegarków do opaskowania :)

Od nadmiaru głowa na pewno nie rozboli, a jaką radość kolejny gratis przyniesie :mrgreen:

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Damian napisał/a:
agaron napisał/a:
Miał był w połowie miesiąca. Tylko nie napisali którego :twisted: :razz:


Pewnie leżą na cle w Radomiu, chilli będą jak Alamo wróci.

:mrgreen:


A to dlatego Alamo jedzie do Radomia. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Dlatego nie jedzie do Radomia ...

Ostatnio zmieniony przez xylog 2012-07-11, 18:00, w całości zmieniany 1 raz
Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
xylog napisał/a:
Dlatego nie jedzie do Radomia ...


Bo sami mu ze cła przywiezą? :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Dobra. Mam pomysł... Zrobimy mu podjazd. Do bagażnika, do Radomia i sprawa załatwiona :lol:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.