BATORY
Odpowiedz do tematu

:
dobrze, że sobie zrobiłem 2 podobne to mnie już nie ciągnie tak bardzo... ale nie mówię nie! tylko po co ta limitacja? wielu kumotrów mogłoby sobie kupić trochę później najwyżej, a tak, to.....

Skate or die!
:
Duża data to jest to! Zawsze o takim zegarku marzyłem, ale mariny zwykle bez daty albo z małą datą, która w ogóle nie pasowała. I wtedy Ecia z centralną sekundą jak w Stowie. A tutaj i mała sekunda na 6tej i big date na 12tej. Miód malina!

Jeśli kopercina taka jak w D303 to wyjdzie mega wygodny, uniwersalny zegarek. Ino wskazówki zróbcie lepsze niż w Wusowcu - stalowe termicznie barwione bym sobie życzył ;) Ale przecież lipy nie będzie - mam rację? :cool: :lol:

:
Bibliotek@rz, a czytała osoba to co wcześniej napisałem...wskazówki termicznie barwione na niebiesko..

:
"zegarek w niedługim czasie trafi do produkcji". Czy można prosić o małe doprecyzowanie terminu :mrgreen:

:
winter, ladaco :mrgreen:

:
czuje dużą potrzebę dokonania jakiegoś sensownego zakupu :wink:

:
A tak na poważnie to zaraz po realizacji projektu 303.

:
czyli gdzies tak w wakacje?

:
Nie damy rady Sylwek. Sporo później. Jesień. Inaczej mnie Jadźka własnoręcznie zabije, zaraz po tym jak ci zaplombuje pracownię :P

:
No właśnie miałem pisać że po wakacjach,mam tylko dwie ręce :mrgreen:

:
eh niełaskawe czasy dla nowego narybku :cry:

:
Svedos, A czy przypadkiem mechanizm z Big Date nie jest grubszy?

:
Jest.
Te koperty nie będą zamienne z 303, bedziemy je musieli przerabiać.

:
Z tym że zewnętrzne wymiary koperty się nie zmienią.

:
Qwa fajny :shock: i beda dylematy czy EDC czy Kompresor czy Batory... A tu jeszcze sie chcialo na Foke zapolowac... Jak zyc panie premierze, jak zyc...

A wiela bedzie za to zdzierane? Limitka limitką, ale sprzedaz bedzie ogolna czy zapisy jakies?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.