Łódzka Manufaktura Chronos-Art
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Zajebiaszcza koperta i czysta ;)

:
Te moje fotki wczorajsze, to w 10 minut były zrobione - dopiero na zdjęciach zauważyłem wszystkie brudy, ale nie miałem już zegarków :-(
Sorry.

:
I tak sam Eneasz mógłby się z nich uczyć polerki :twisted:

:
Mi się podoba ten z siecią i tarczą "skieletową".

:
Klawiaturę obśliniłem...

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Jest piękna, widać od razu że wersja na gotowo będzie mniażdżyć :twisted:

choć zgadzam się też z opinią że uszy mogłyby być trochę krótsze :wink:

_
work in progress
:
Piękna ta stalowa koperta! Dekompresja będzie wyrywała z kapci. Chciałbym kiedyś ten zegarek móc sobie kupić, ale jeszcze zanim ceny będą na poziomie ot orlożeri ;)

:
Damian, uszy nie za bardzo mogą być krótsze, bo gdzieś się musi pasek zmieścić ;-)

Lechu - dopiero padniesz, jak zobaczysz Dekompresję z niebieską tarczą. Ale nie malowaną, tylko barwioną :shock:

:
Wykonanie koperty pierwsza klasa :!: Mniam...
Jak wszystko w zegarku będzie tak dopracowane to będzie się czym zachwycać.

:
Witam serdecznie i Bardzo dziękuję kolegom za konstruktywne uwagi i opinie które dla mnie są bardzo cenne i pouczające Widzę jeszcze wiele niedopracowań i błędów ale ten zegar ek jest robiony ręcznie i nigdy nie zrównam się z maszyną :sad:ale będę się starał zlikwidować lub zminimalizować wszystkie wady Pozdrawiam :lol:

:
Paweł - będzie dobrze! Po prostu musisz kupić lepsze okulary :lol: żeby wszystko dojrzeć, bo w to, że umiesz- to nie wątpię!

Skate or die!
:
...już kiedyś (chyba w zeszłym roku na spotkaniu) mówiłem Pawłowi, że ta koperta jest genialna...








...i teraz tylko się utwierdziłem...reszta to nie moja bajka (o czym też wspomniałem) ale koperta jest świetna.

:
Se Osoba zrobi projekt do tej koperty sama... ;-)

:
Santino napisał/a:
Se Osoba zrobi projekt do tej koperty sama... ;-)

...a to niegłupie jest :twisted:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.