Zegarek za 30.000 zł
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
Cytat:
I nosilbym w domu :grin: .


No i tu żeś mi Zbysiu wrócil wiarę w siebie :!:
W domu to wszystko wolno,i nie grzech :!:


No i jeszcze do kosciola bym zalozyl. Tak z jedna trzecia parafian, czarna jak smola, obowiazkowo ma na przegubach zlote zegarki ze zlotymi bransoletkami, tak, ze bym sie specjalnie nie wyroznial :mrgreen: .

:
A skąd tam u Ciebie Zbyszek czarne Szwedy się wzięły :mrgreen:

:
No, oni sa francuskojezyczni - z Rwandy i Burundi glownie.

:
Svedos napisał/a:
A skąd tam u Ciebie Zbyszek czarne Szwedy się wzięły :mrgreen:


z Somalii :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Spod samiuśkich Tater. :mrgreen:

:
Tylko jeden? Jeżeli tak to taki:


:
pulman napisał/a:
Svedos napisał/a:
A skąd tam u Ciebie Zbyszek czarne Szwedy się wzięły :mrgreen:


z Somalii :mrgreen:


Z Somalii to do meczetu chodza, a z Etiopii to raczej do cerkwi.

:
Do synagogi też paru :wink:

G.

:
lata 2006-2009 spędziłem w Sztokholmie, tam właśnie zaobserwowałem wybijającą się mniejszość somalijską

:
pulman napisał/a:
lata 2006-2009 spędziłem w Sztokholmie, tam właśnie zaobserwowałem wybijającą się mniejszość somalijską


Powiadasz, że Szwedziorom jeszcze przyjdzie marynarkę wojenną zatrudnić? :cool:

G.

:
nieeee :mrgreen: pewnie się ubbezpieczą :cool:

:
zbyszke napisał/a:
No, oni sa francuskojezyczni - z Rwandy i Burundi glownie.


To się ciesz że bez maczet przyjechali ... Bo w Szwecji, mogli by dostać prawo do kultywowania swoich tradycji plemiennych : odrąbywania rąk sąsiadów.

:
a ja bym sobie takie coś z……. całą resztą


:
Jesli byloby mnie stac,zeby wot tak sobie "pierdnac" trzydziestoma klockami to na nadgarstek zawitalby taki:

Albo bym zakupil jakiegos repetiera kieszonkowego i dorobil do niego zupelnie customowa koperte nareczna.

Ostatnio zmieniony przez Janek 2012-04-23, 21:55, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Machu napisał/a:
o za tyle to mozna kupić juz tylko wizerunek marki i reszte wypocin PRowców :razz:


ale to samo tyczy się każdego innego produktu - począwszy od trampek conversa po samochody np marki audi - no i można kupić trampki za 1/10 ceny na targowisku i można kupić skodę czy seata, bo niby to samo, ale taniej. Ale jak ktoś nie chce? Jego sprawa-jego pieniądze, niech kupuje audi, niech kupuje najki i inne produkty markowe. Jakbym miał te luźne 30K na zegarek to bym sobie kupił omegę bo mi się po prostu podoba, i w duszy miałbym, że 80 czy 90% ceny zapłaciłem za marketingowy bełkot a nie realny produkt. Jakby mi się rolexy podobały (i by mnie było na nie stać, tak jak teraz mnie stać na orienty i tanie seikacze) to też bym sobie pewnie kupił i też by mnie mało obchodziło, że na przeglądach wymieniają w nich połowę części :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-04-23, 21:59, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.