Zegarek za 30.000 zł
Odpowiedz do tematu

:
Wezmę jakiś za tyle a potem sprzedam :P i kupię wiele tańszych :D

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
Blaz
[Usunięty]
:
I to jest szczwany plan! :mrgreen:

:
Machu napisał/a:
W teorii- zrobiłbym własny projekt i zamawiał podzespoły bez zbytniego patrzenia na koszty...
W praktyce- nie potrafiłbym się zdecydowac, co bym własciwie chciał w owym projekcie :razz:


niebieskie srubki. drogie sa :mrgreen:

beceen | ***** ***
:
Skoro musiałbym wydać akurat na zegarek, a reszta przepada, to...cokolwiek. Rolek, ponuraj, jakaś kłalita... Po zakupie natychmiast bym sprzedał i kupił sobie IWC aquatimera, a resztę zagospodarował jakoś :cool:

:
Zamiast portugalca to parnisa byście se pokupowali - w dupach się wam poprzewracało :mrgreen:
A tak poważnie, nie dorosłem jeszcze do zegarka na 30k. Po prostu nie nosiłbym go bo bym się o niego bał. Pewnie traktowałbym jak eksponat w gablocie... A cena chyba nie gra tak ważnej roli w tej zabawie. Dzisiaj alpha za 500 dała mi tak samo wiele radości jak ostatnio kupiony stenek.

:
wstyd mi za Was, naprawdę
niby china watches, achy i ochy za seiko monster, casio G czy oceanus, orinciki takie czy inne a jak nadeszła godzina próby to wyszło szydło z wora
za samą szwajcarią głosujecie
ktoś oprócz mnie wziąłby anante?
:razz:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Coś bym sobie wymodelował a potem poprosił Pawła Jankowskiego żeby przekuł to na rzeczywistość

_
work in progress
:
Ja bym wzial zadbanego Day-Date, ref 1803, z brylantami na indeksach. Akurat bym zmiescil sie w cenie.

I nosilbym w domu :grin: .

:
ciniol napisał/a:
wstyd mi za Was, naprawdę
niby china watches, achy i ochy za seiko monster, casio G czy oceanus, orinciki takie czy inne a jak nadeszła godzina próby to wyszło szydło z wora
za samą szwajcarią głosujecie
ktoś oprócz mnie wziąłby anante?
:razz:


ale mnie sie ananta nie podoba, a portugalec tak :mrgreen:
albo jakiegos Granda chrono spring drive mozna by wziac...

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
ciniol napisał/a:
wstyd mi za Was, naprawdę
niby china watches, achy i ochy za seiko monster, casio G czy oceanus, orinciki takie czy inne a jak nadeszła godzina próby to wyszło szydło z wora
za samą szwajcarią głosujecie
ktoś oprócz mnie wziąłby anante?
:razz:


ale mnie sie ananta nie podoba, a portugalec tak :mrgreen:
albo jakiegos Granda chrono spring drive mozna by wziac...


no trochę się zrehabilitowałeś

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Cytat:
I nosilbym w domu :grin: .


No i tu żeś mi Zbysiu wrócil wiarę w siebie :!:
W domu to wszystko wolno,i nie grzech :!:

:
ciniol napisał/a:
wstyd mi za Was, naprawdę
niby china watches, achy i ochy za seiko monster, casio G czy oceanus, orinciki takie czy inne a jak nadeszła godzina próby to wyszło szydło z wora
za samą szwajcarią głosujecie

:razz:


Bo Portugał mi siem podobuje i możeta mi skoczyć na warśtat.

Poz tym knajpa Złota Kaczka już nie istnieje. Realna kaczka obiecuje wszystko, ale pieniądze trzeba wydać na Kaczkę. Taka różnica. :cool:


Gbx.

:
Ja tam dziwak jestem jakieś Grand Seiko :razz:

:
PS: Pieniądze własne :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
Ja tam dziwak jestem jakieś Grand Seiko :razz:


To ja też taki dziwak jestem. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.