Koszulka forumowa 2012
Odpowiedz do tematu

:
Blaz ale to przecież kolory gdyńskiej Arki...

no może nie w tej kolejności :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Czyżby fuksjowy się zrobił passe?

:
ależ skąd - to przecież bardzo zacny kolor ;)

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Blaz napisał/a:
Taak. A Gutenberg pismo wynalazł jak musiał podanie do burmistrza Zabrza napisać? :mrgreen:

no raczej nie, ale do zarządcy Biskupic to już tak 1243 ( obecnie dzielnica Zabrza ) - patrzcie jak to się dieje że obecna dzielnica była kiedyś metropolią
tatary kiedyś ponoć pzrez nas przechodziły :cry:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-04-17, 18:37, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Łukasz, ale niebieski fokowy taki trochę ciemniejszy chyba jest...

Blaz
[Usunięty]
:
Wiem. :mrgreen:

Takie tylko porównanie rzuciłem. :wink:

:
Skoro tak, to bardziej już Szwecja ;-)


:
a paru Szwedów u nas zeszło i nawet dobry naród im postawił kapliczkę :grin:

pisz pls po polsku

Ostatnio zmieniony przez Santino 2012-04-17, 18:57, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Poważny temat, a Wy jak zwykle, pierdoły i banialuki :twisted:

:
wszedłem na temat myśląc, że znajdę jakieś szczegóły etc ale nie zawiedliście mnie, 5 stron spamu, żadnego konkretu :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
G. napisał/a:
wszedłem na temat myśląc, że znajdę jakieś szczegóły etc ale nie zawiedliście mnie, 5 stron spamu, żadnego konkretu :twisted:


a nio---- koszulki będą ????--- zanabył bym :mrgreen:

:
turbiss napisał/a:
G. napisał/a:
wszedłem na temat myśląc, że znajdę jakieś szczegóły etc ale nie zawiedliście mnie, 5 stron spamu, żadnego konkretu :twisted:


a nio---- koszulki będą ????--- zanabył bym :mrgreen:



ja tu właśnie odpaliłem ten temat coby zaznaczyć swoją chęć zanabycia, poznać szczegół wzoru koloru i zamówić rozmiar... a tu se spamery ucztę urządziły... :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
nio dobra to też ciut spamu zladujmy zamiast koszulek :mrgreen: :mrgreen:

:
to może prócz foki jakiś ładny spamerski poemat na koszulce umieścimy?
:mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Dajjcie no jakie konkrety! :mrgreen:


co kto gdzie, jakie kolor, jaka grafa, za ile, doku i czemu tak drogo? :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-04-17, 20:17, w całości zmieniany 2 razy
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.