Seiko Kinetic
Odpowiedz do tematu

:
Wracają do tematu, żółty SKA367 jest świetny tylko mnie wkurzają dziurawe wskazówki. Ktoś też był zdegustowany i sobie podmienił:


hosting images

„Nie, to nasz dyrektor. On tak codziennie, rano i przed południem. Objeżdża biuro. – Ale ten hałas...na czym on jeździ? - Na wrotkach, żeby prędzej. W ten sposób zyskuje 26 i pół minuty dziennie.”
:
Taaa ale teraz to wygląda bardziej jak skx na sterydach .

:
te dziurawe maja swoj klimat, nie mam jeszcze takich wiec ja bym nie wymienial :)

:
I jeszcze ze wskazówkami od velatury:


image hosting

„Nie, to nasz dyrektor. On tak codziennie, rano i przed południem. Objeżdża biuro. – Ale ten hałas...na czym on jeździ? - Na wrotkach, żeby prędzej. W ten sposób zyskuje 26 i pół minuty dziennie.”
:
kawal mela z tego zegarka tak nawiasem mowiac :D

:
ostro , ale nawet fajnie .

:
Tego SKA385 bier jak znajdziesz :grin: .. Ładniejszy.


Ostatnio zmieniony przez Tomek 2012-04-15, 14:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek napisał/a:
Tego SKA385 bier jak znajdziesz :grin: .. Ładniejszy.

Obrazek


Ha ha - to samo mu pisałem dzisiaj...imo mnie podpuszczacie bo żółtego teraz nie mam :lol:

World Wide Watches
:
jak ktos chce to jest on do wziecia za 320 dolkow

:
Karolewskiej napisał/a:
jak ktos chce to jest on do wziecia za 320 dolkow


Aż tak bardzo to nie...jakbyś znalazł w okolicy $200... to pewnie sam kupisz :wink:

World Wide Watches
:
SKA385 jest już nie produkowany więc z zakupem może być problem. Ale bywają, nawet na Zatoce, nówki sztuki.

:
Tomek napisał/a:
SKA385 jest już nie produkowany więc z zakupem może być problem. Ale bywają, nawet na Zatoce, nówki sztuki.

...swego czasu to nawet w TT można było czarnego kupić, ale za takie pieniądze, że mi oko wypadło...

:
Tomek napisał/a:
Tego SKA385 bier jak znajdziesz


tego to i ja bym przygarnął, ewentualnie zdaje się było jeszcze chrono w takiej kopercie?? Fajnych, żółtych zegarków za wiele nie ma :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ten co Tomek pokazał jest ok.

Dla mnie do brzydala pasują te wskazówki z dziurami, bardzo podoba mi się ich wykończenie (nie wiem czy są piaskowane czy malowane na mat).


:
Iks napisał/a:
ewentualnie zdaje się było jeszcze chrono w takiej kopercie??

Było, było .. Wydaje mi się, że SEAMASTER od nas z forum ma ten zegarek, to SNDA61



i SNDA13


Ostatnio zmieniony przez Tomek 2012-04-15, 15:28, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.