Co wybrać? Pomóżcie rozjaśnić sytuację.
Odpowiedz do tematu

:
G. napisał/a:
Tomek teraz jest bateryjkowiec... Wiec lepiej nie czytaj tego co napisze :twisted:

:razz:
MRG-8100B-1AJF


a na poważnie to król jest jeden:



choć Zenton v45 to b. dobry wybór ..



















Fotki autorstwa DEMO stąd , dwie nie sygnowane autorstwa Michaela z Zentona

:
Ja bym wziął może używkę SBBN015, coby z opłatami nie przekroczyło 1200 zielonych. Spokojnie do wyrwania za $900 na WUS - dość sporo tego tam się pojawia.
Zdjęcie z sieci:


Poważnie nad nim myślałem, ale kolor lumy na wskazówkach i na indeksach jest inny nieco - pedant jestem pod tym względem. :mrgreen:

thewickerman88
[Usunięty]
:
Moim zdaniem ten Zenton najfajniejszy, choć te wielkie wskazówki nie do końca mi pasują.
To seiko pokazane przez machlo jest piękne. Tylko to chyba kwarcyk.

:
Dokładnie, kwarcyk ale nie taki kiepski. ;)

:
kwarc odpada w przedbiegach, nie ważne jak ładny by był (wiem, kwarce też są dobre- ale ja nie chcę : ))

co oglądam zdjęcia zentona z wus (właśnie te co wrzuciłeś) to mi się bardziej podoba. 2 rzeczy się boję: wielkości (mam wąski nadgarstek różnie od 16-17 cm -nawet do 1 cm różnicy zależnie od pogody i zmęczenia - puchnie mi) i nie wiem czy tarcza nie jest trochę dla mnie za spartańska.

oglądałem też prometheusy i ich zegarki, nawet ładne ale... też mnie nie przekonały ;)

z tego co poki co widzę najbardziej przekonuje mnie na razie helson i zenton... mimo, że na początku szukałem czegoś zupełnie innego, czegoś bardziej 'żywego'.

edit:
a tak swoją drogą widział już ktoś może na żywo tego zentona albo jakiegoś innego? helsona miałem przyjemność i mniej więcej wiem czego się spodziewać. zdjęcie jednak nie wszystko oddaje :)

Ostatnio zmieniony przez vidi21 2012-04-06, 18:26, w całości zmieniany 1 raz
:
vidi21 napisał/a:
przekonuje mnie na razie helson i zenton


jeśli helson to imo tortuga, albo 42mm shark diver, mnie się osobiście ten z czachą na tarczy nie podoba, Zenton może być chyba za duży na Twój nadgarstek :idea:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Biegam często teraz w tritonie 30atm i .. jest za duży :) Ale mi ten rozmiar nie przeszkadza także... no nie ma co ukrywać jakieś 2 mm wystaje ponad nadgarstek ;/ No chyba, że go idealnie naciągnę na nadgarstek wtedy jest ok. Także bardzo rozmiaru się nie lękam, bardziej tej wysokości i framug drzwi

:
Jak chcesz coś żywego, pooglądaj sobie Orsy, tylko tu może być problem z zakupem, chyba wszystkie modele są out of stock. Często trafiają się na Bazarku na WUS.




























:
ta ostatnia jaka fajna :roll:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nooo tylko weź ją znajdź...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Ostatnia Orsa rewelka :shock:

:
Orsy są świetne, ale też mało kompaktowe. ;) Też mam nieco poniżej 17cm i taka Orsa to przesada jak dla mnie. Jedyny o tak dużym lug-to-lug, którego toleruję, to OS300. :cool:
Tak w ogóle to może idealny wybór do 1200 zielonych to:





Zapytaj w tych sklepach (powinien spokojnie wyjść poniżej 3k PLN):
http://www.oraparadicsom.hu (tu kupowałem, płaciłem przelewem SEPA, godny polecenia sprzedawca)
www.newcammultistore.it/ (obecnie brak na stronie, ale może dowiesz się kiedy dostawa, płatność paypalem)

Nowsze modele z mechanizmem ze stop sekundą i dokręcaniem na Europę to:
SEL02001M i SEL02001B. Mam pomarańczkę i pomimo, że to wielki zegarek, nosi się genialnie :!:

:
Tomek napisał/a:
Jak chcesz coś żywego, pooglądaj sobie Orsy, tylko tu może być problem z zakupem, chyba wszystkie modele są out of stock. Często trafiają się na Bazarku na WUS.


Firma - producent Orsa jest w stanie upadłości i nie produkuje już jakiś czas zegarków.
Polowałem jakiś czas nad Orsą Monstrum, ale ich ceny na rynku wtórnym osiągają nawet $600 - 700 :???: Zdarzają się oczywiście na WUS i to wcale nie tak często - w dużo tańszej cenie, ale schodzą jak świerze bułeczki :twisted:

:
Te orsy naprawdę fajne. Szkoda, że tak o nie ciężko. Popatrzę może coś na wus znajdę.

Co do orietna to odpada. Chciałem wybrać coś spod mniej popularnego u nas znaku :)

:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.