G-shock ga 100. podróba czy oryginał?
Odpowiedz do tematu

pier240294
[Usunięty]
: G-shock ga 100. podróba czy oryginał?
Witam wszystkich,
mam prośbę do Was o to, abyście powiedzieli mi czy zegarek jest oryginalny czy nie. Kupiłem go na allegro, ale nie wiem czy płacić, ponieważ dziwią mnie dwie rzeczy. Po pierwsze pudełko, które nie jest od g-shocka, a od zegarków casio wrist, a po drugie kolor napisu "g-shock" i "protection", który to na ogół jest biały, a w tym wypadku jest czerwony. Sprzedający twierdzi, że zegarek zakupiony był przez niego w Paryżu około 3 lat temu i nie ma do niego żadnych papierów. NIestety nie mam dobrych jakościowo zdjęć poniewaz sprzedajacy nie operuje dobrym aparatem... ;/ ale w googlach znalazlem zdjęcia zegarka, który chyba wygląda identycznie i zdjecia są dobrej jakości. Moze na ich podstawie uda Wam się ocenić.

To jest zegarek, który kupiłem:



A to zdjecia zegarka w lepszej jakości znalezione w necie:


Zauwazyłem jeszcze że indeks na dole zegarka w oryginalach jest raczej "szczuplejszy i wyższy" niż w tym którym zakupiłem.


Proszę o pomoc !

:
na moje oko podjebka

:
pier240294 napisał/a:
Kupiłem go na allegro, ale nie wiem czy płacić

...tego to nie rozumiem, bo skoro kupiłeś to zapłaciłeś...


...znawcą Dżiszoków nie jestem, ale podróbka to jest raczej na pewno.

ini
[Usunięty]
:
Maxio napisał/a:
pier240294 napisał/a:
Kupiłem go na allegro, ale nie wiem czy płacić

...tego to nie rozumiem, bo skoro kupiłeś to zapłaciłeś...



Może jest na to jakaś metoda ;)
Pomocny link: http://forums.watchuseek....0-a-474413.html

:
Wygląda fatalnie , G są na ogół dobrze zrobione nawet te najtańsze .

:
Podróba.
Napisy powinny być w innym kolorze, brakuje napisów przy indeksach.
O jakości wykonania nie wspominam, bo jakość zdjecia jest fatalna.
Zdjęcie "z sieci" pobrałeś ze strony sprzedawcy podróbek, dla tego zegarek który kupiłeś wygląda identycznie.

Ja nigdy nie błądzę - mogę się co najwyżej zataczać
- Gburp.
sylwek
[Usunięty]
:
pier240294, a dlaczego kolega sie nie przywitał w odpowiednim dziale :?: :roll:

pier240294
[Usunięty]
:
Faktycznie niejasno się wyraziłem, wylicytowałem go, a nie kupiłem.
A nie przywitałem się poniważ bardzo mi się spieszyło z wyjaśnieniem tej sprawy. Obiecuję poprawę. I dzięki bardzo za odpowiedzi :)

:
...a daj linka do aukcji

pier240294
[Usunięty]
:
http://allegro.pl/zegarek...2202748952.html

Już odstąpiłem od zakupu zegarka, wiec temat do zamknięcia :)

dzięki wszystkim za odpowiedzi ;)

:
Już o tym pisałem w podobnej sprawie. Najpierw klikasz w aukcji, bo Ci ślina cieknie na widok ceny a potem dopiero zastanawiasz się, co kupiłeś.
Sorry. Z mojej strony zero współczucia dla takich użytkowników serwisów sprzedaży.

Daj linka do aukcji, bo może drobnym druczkiem jest napisane, że to kopia??

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Niestety, uczymy się na błędach.
Szkoda, że na własnych.

Ja nigdy nie błądzę - mogę się co najwyżej zataczać
- Gburp.
:
Święte słowa.....

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
pier240294
[Usunięty]
:
Tak juz jest ze o niektórych rzeczach mozna sie przekonac dopiero na wlasnej skorze :)
A co do ceny to cena jak cena to była licytacja, więc to od licytujacych zalezalo jaka duza ona bedzie.

:
Licytacja opiera się na ludzkich słabościach. Ten, kto wymyślił licytację, wiedział co robi. :mrgreen: To jak supermarket. Kupuję coś w promocji a potem w domu się zastanawiam po co mi to i do czego. :wink:

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.