Restrykcje dla nowych
Odpowiedz do tematu

:
inny nie znaczy w tym wypadku gorszy :)

Blaz
[Usunięty]
:
Wintergreen napisał/a:
Fajnie...
Znaczy się, jak nie mam dwudziestu postów to je właśnie tutaj mogę nastukać? A potem tutaj poprosić o odblokowanie możliwości pisania?
Nie uważacie kumotry, że to bezczelność jest, nabijać sobie posty w temacie tłumaczącym


Można prosić via PW. :twisted:

:
A, jeśli można, to przepraszam :lol: :grin: :lol: :grin:

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
symela
[Usunięty]
:
w strukturze wsi opolskiej gburowie plasują się na szczycie

:
A dziękuję, dobry człowieku, dziękuję. Nieprzeliczone niech bęsą Twoje stada, a Twe samice niech będą wiecznie ląsniące i płodne. I niechaj Twe pra-prawnuki zawsze dbają o kwiecie na Twym grobie. :twisted: :twisted: :twisted:

Gburek.

symela
[Usunięty]
:
proszę bardzo
kwestią czasu było kiedy nieomylni zakcentują swoje przemyślenia,w imię wolności,miłości i sprawiedliwości

Ostatnio zmieniony przez symela 2012-03-04, 11:13, w całości zmieniany 1 raz
rojo
[Usunięty]
:
Jeżeli jako nowy mogę coś zaproponować to uważam że te tematy w których mogą pisać nowi są tak wybrane że praktycznie bez merytorycznych wpisow nie da się zdobyć tych 20 postów. Przywitałem się, nie potrzebuje ma razie pomocy w zakupach więc temat koledzy pomozcie odpada, spraw do admina też nie mam, o przesyłke i pasek też nie mam ma razie potrzeby pytać. Jak widzicie żeby zdobyć kolejnego posta a nie zwykły spam musze czekać aż ktoś nowy się zarejestruje i go przywitać albo czekać ma czyjeś urodziny i wtedy złożyć zyczenia. Innego sposobu zdobycia tych 20 postów nie widzę. Uważam że do tych działów aktualnych powinien być dodamy jeszcze jeden np . Pokaż co masz ma ręku i przynajmniej co dziennie można by zdobyć merytorycznego posta wklejąc zdjęcie. Było by to chyba rozsądne wyjście zwazywszy na fakt że te pierwsze 20 postów nie było by zwykłym spamem tylko rzeczowa rozmowa albo zdjęciem.

:
Podpisuję się pod tym co napisał rojo obiema nogami i ręcami :) Właśnie sprawdzam jak nowy może się tutaj wykazać i widzę, że na razie niewiele mogę. Dobrze, że to tylko 20 postów...

:
Rafał napisał/a:
sprawdzam jak nowy może się tutaj wykazać

Czytać, zdobywać wiedzę, chłonąć mądrości, poszerzać horyzonty :grin:
Wszystko przychodzi...o czasie :cool:

:
Cezar napisał/a:
poszerzać horyzonty :grin:

Cezar, horyzonty to ja już poszerzam tutaj od jakiegoś czasu tyle że dzisiaj dopiero się ujawniłem w sposób widoczny i niezaprzeczalny :)
Cezar napisał/a:
Wszystko przychodzi...o czasie :cool:

Spodziewałem się wielu rzeczy na tym forum, tylko nie tego, że pierwsze co będę robił to pogłębiał cnotę cierpliwości :)

:
Rafał napisał/a:
pogłębiał cnotę

Tego nigdy za wiele :)

:
symela napisał/a:
proszę bardzo
kwestią czasu było kiedy nieomylni zakcentują swoje przemyślenia,w imię wolności,miłości i sprawiedliwości


Mam kłopot w określeniu "co poeta ma na myśli". Jak masz jakieś zastrzeżenia, żal lub pretensję do mnie osobiście - do tego jest instytucja PW.

J.

:
Jacek. napisał/a:
symela napisał/a:
proszę bardzo
kwestią czasu było kiedy nieomylni zakcentują swoje przemyślenia,w imię wolności,miłości i sprawiedliwości


Mam kłopot w określeniu "co poeta ma na myśli". Jak masz jakieś zastrzeżenia, żal lub pretensję do mnie osobiście - do tego jest instytucja PW.

J.


Jest tego jedno wyjaśnienie. Krzywa waszego czytania nie jest skorelowana.
:lol:

:
Cicho, ćfoki - tu ktuś cuś śpiewa, a ja nie znam libretta :twisted: :smile:

:
Libre ... że z kim ty to robisz :?: :shock:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.