Restrykcje dla nowych
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
:mrgreen:

:
Za to zniesiono ograniczenia w zakresie uprawnień do postawienia Gburkowi piwa :cool:

Gburek.

:
Odkablowali cię :?:

:
Gdyby nie zakaz uwalania się na lewym boku już bym nie pamiętał :wink:

Gboo.

Blaz
[Usunięty]
:
Uwalaj się na wznak. :cool: :lol:

:
Czy mogę prosić z niewielką dozą nieśmiałości o odblokowanie możliwości pisania w innych działach ?
Prośba skierowana do nadszyszkownika :mrgreen:

p.s. przycięło właśnie mi cosik ogon :mrgreen:

pozdr,
Rafał
:
To się z automatu powinno robić - sprawdź czy możesz szpamować ?

:
ALAMO napisał/a:
To się z automatu powinno robić - sprawdź czy możesz szpamować ?


Właśnie nie mogę, nawet specjalnie się przelogowałem :sad:

pozdr,
Rafał
:
To trza czekac na admina. On dobry pan, ludzki ...
;-)

:
Tia, też tak myślę, zresztą znalazłem taki ziarnko ryżu w misce pomiędzy pałeczkami :"

Cytat:
Gdy masz powyżej 20 postów, a mniej niż 69, możesz pisać we wszystkich działach, oprócz Trąby Słonia (patrz też punkt 4). O odblokowanie działów poproś administratora.

pozdr,
Rafał
Blaz
[Usunięty]
:
Z automatu silnik wrzuca do nowej grupy Starsza i Starsza Trąba, ale niestety admin musi ręcznie odblokować możliwość spamowania...

Co zostało uczynione. :wink:

:
Dziękuję, czyli zabieram się do roboty :mrgreen:

pozdr,
Rafał
:
Fajnie...
Znaczy się, jak nie mam dwudziestu postów to je właśnie tutaj mogę nastukać? A potem tutaj poprosić o odblokowanie możliwości pisania?
Nie uważacie kumotry, że to bezczelność jest, nabijać sobie posty w temacie tłumaczącym potrzebę ograniczeń dla sierściuchów?
Toż to prawie jak nasr... na wycieraczkę i zadzwonić do drzwi, prosząc admina o papier toaletowy... :oops:
A za łeb takowych i do wora!

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Wintergreen, - oj tam oj tam, nie jest przecież tak źle - a to test taki, bo to też twoja wycieraczka :mrgreen:

:
Wintergreen napisał/a:
Fajnie...
Znaczy się, jak nie mam dwudziestu postów to je właśnie tutaj mogę nastukać? A potem tutaj poprosić o odblokowanie możliwości pisania?
Nie uważacie kumotry, że to bezczelność jest, nabijać sobie posty w temacie tłumaczącym potrzebę ograniczeń dla sierściuchów?
Toż to prawie jak nasr... na wycieraczkę i zadzwonić do drzwi, prosząc admina o papier toaletowy... :oops:


Czas zdać sobie sprawę, że forum tutaj jakieś inne od innych ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.