Dekiel i grawer na koronce - konsultacje społeczne
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
To bez picia...
Zegar wyszedł zajefajny, jemu ani pocieranie o spodnie, ani ostra luma nie zaszkodzą :mrgreen:
Też już się nie mogę doczekać...

:
Ja biorę nawet bez koronki, sam se coś wystrugam. W 3D jest jeszcze bardziej smakowe, ja już kcem wakacje z FOKĄ !


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
tak po polsku sie zachwyce: o k...wa, ja p....ole ... :shock:
Lume wybielic na tym 3d jeszcze tylko, ale normalnie odstawilem szklanke z piwem zeby nos wlepic w monitor i sie nasycic. Szacun dla projektanta raz jeszcze, szacun dla wizualisty 3d.
Sie nie moge doczekac!!! :)

Pozdro
strix

:
Kurde patrze i patrze i się napatrzeć nie mogę. Kiedy produkcja :?: :?:


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Wszystko trzeba ustalić z Fundacją, no i najpierw chyba trzeba będzie zebrać chętnych :razz: Myślę, że w sumie większość prac projektowych mamy za sobą i po ustaleniu szczegółów technicznych można wdrażać beczułkę do produkcji :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Szkoda tylko, że w krótkim czasie GG. wypuści jeszcze EDC. Jest się nad czym zastanawiać.

:
Z EDC będzie o tyle mniejszy problem, że raczej nie bedzie na nim limitki. Albo będzie duża, np. 2000 sztuk. To sie będzie sprzedawało jakieś 5 lat, zgodnie z naszymi kalkulacjami.

:
Z ta informacją o nie limitacji" EDC i Navigatora zdążyliście w ostatniej chwili..gdyż bylem już na wstępnych ustaleniach oddania nerki :mrgreen: a tak nerka zostaje ! :razz:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Blaz
[Usunięty]
:
Chciałbym powiedzieć, że dziś grupa "Forumowiec 2012" zostanie rozformowana. Wszyscy przechodzą do cywila.

Tylko żebym nie widział o godzinie 5 minut 30, kiedy pobudka zagrała, głupich chust z obleśnymi napisami, że jeszcze panna została. :twisted: :mrgreen:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.