Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

maciek
[Usunięty]
:
Mam w trackingu PP wpis z dzisiaj:

"WER Wrocław - wprowadzenie do księgi oddawczej"

Ktoś wie co to do cholery znaczy?

:
matyr napisał/a:
Mam w trackingu PP wpis z dzisiaj:

"WER Wrocław - wprowadzenie do księgi oddawczej"

Ktoś wie co to do cholery znaczy?


Jak to co? Maja oddać na zbożny cel, tj. Caritas Diecezji Wrocławskiej :mrgreen:

:
oddali komuś przez pomyłkę, stąd obowiązek wpisu w specjalnej księdze. W razie kontroli są wtedy czyści :razz: :wink:






:twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
maciek
[Usunięty]
:
wilcy nie ludzie, wilcy. :twisted: Paka jest w rękach Dobrego Pana Listonosza i dziś będzie u mnie. :mrgreen:

:
W trackingu na stronie PP mam:
WER Warszawa - przyjęcie w Polsce;
WER Warszawa - wysłanie z ładunkiem;
WER Wrocław - wysłanie z ładunkiem.

Dobrze kombinuję, że przesyłka powinna być już w trakcie doręczenia? Pierwszy raz taki ubogi tracking mam.

Blaz
[Usunięty]
:
Poczta wprowadza nowe oznaczenia i na razie zdarzają się przeinaczenia, pominięcia czy w ogóle brak info. Ja ostatnio miałem coś takiego, że wysyłka w Warszawie, przyjęcie z ładunkiem w Częstochowie, wysyłka do Warszawy ( :shock: ) i wydanie doręczycielowi. Tak jakby paczka wróciła do mnie. A okazało się, że wprowadzili błędny kod.

:
Jak szybko mywatcheshub daje info o wysyłce? Bo nie wiem ile czekać i czy im zaczynać spór na pp.

:
2-3 dni. O przyjęciu zamówienia informują od razu, tracking działa zazwyczaj tydzień po wysyłce :razz: :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mam kilka pytanie o Royal Mail i GLS. Widzę, że w tej chwili Royal Mail ma umowę z GLS. Jak można znaleźć tracking w GLS? Na stronie Royal Mail podaje tylko, że przesyłkę przekazano do polskiego GLS. Jak próbuję wpisać numer w trackingu na stronie GLS'u to nie przyjmuje, bo filtr puszcza tylko 11 cyforwe numery?

Ostatnio zmieniony przez irek1981 2012-03-12, 09:09, w całości zmieniany 1 raz
sylwek
[Usunięty]
:
irek1981, numery zagranicznego trackingu są inne ,niz polskiego ,przynajmniej dhl tak ma :wink:

:
No właśnie znalazłem jakieś info, że GLS u siebie na sortowni swój numer przydziela zobaczymy jak się zmieni status. Coś czuję, że będę miał z tą przesyłką wesoło :evil: .

Blaz
[Usunięty]
:
Z tego, co pamiętam, to jest tak, że tracking jest dopiero na terenie Polski.

:
irek1981, a zadzwoń do GLS, moze coś beda wiedzieć.
Przecież musza miec jakąś baze danych przejętych przesyłek z zagranicy

Ostatnio zmieniony przez Monter 2012-03-12, 09:49, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Już ok. Przez trak&trace na stronie GLS znalazło po numerze z Royal Maila. Nie wiem sam gdzie ja to wcześniej wpisywałem, że numeru nie przyjmował.

:
Zegarek dotarł po 4 miesiącach , szkoda że to bubel który tak wyszedł z fabryki .
Koperta posiada po dwa rozwiercone otwory na teleskopy w uszach w jednym uchu otwory te są prawie na sobie ..
Nie wiem czy lepiej by w ogóle nie dojechał :(

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.