Projekt EDC
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
....chyba się Wam wątki spamery popiętroliły :twisted:

oj tam oj tam, nie dramatyzujmy! :mrgreen:

:
ALAMO, Nie "mondruj" ;-) się, tylko pokazuj te trzy projekty tarczy i wskazówek.

Bo nie wiem, czy trzymać kasę, czy klikać coś innego :-)
Wiesz, że mam ciężką sytuację :D

:
Alamo.
O "koszerności" wspominam w kontekście wypowiedzi o dziku i sokole na WUS. Niektórzy jeszcze nie dojrzeli do seagulla.
Nie wiem jak jest z dostępnością tej miyoty ale np. Precista wypuszcza zegarki na tym werku.
Modyfikacja 25 byłaby też super. Na początek proponuję prosty grawer na wahniku.

:
ale jeżeli mółbym się wtrącić grawer na wahniku wymusza przezroczysty dekiel a to z kolei wymusza ciekawą tarczę skoro pozbywamy się jednej z powierzchni na której moga znaleźć się "ozdoby" zegarka

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
kkwpk napisał/a:
Alamo.
O "koszerności" wspominam w kontekście wypowiedzi o dziku i sokole na WUS. Niektórzy jeszcze nie dojrzeli do seagulla.
Nie wiem jak jest z dostępnością tej miyoty ale np. Precista wypuszcza zegarki na tym werku.
Modyfikacja 25 byłaby też super. Na początek proponuję prosty grawer na wahniku.


Obaj dobrze wiemy, że nieprzekonanych się nie przekona, i szkoda na to czasu i energii ;-) - to samo pisałem na WUS.
Nad modyfikacją pracujemy.

:
Lud pracujący chce kfality!!!
Takie ST2130 czy jak mu tam idzie i od razu można ETA szpanować :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Teraz EDC z Trytem ....... :cry:
Znowu zapowiada sie ciekawie, tylko że do mnie właśnie dzisiaj przyjechał SKX007 zamówiony właśnie w charakterze EDC :???:
F.O.K.A. już prawie zaklepana, Kompresor w kolejce ...
Z czegoś trzeba będzie chyba zrezygnować :mrgreen: bo domowy budżet nie zdzierży.
(budżet jak budżet ale gorzej z Żoną Osobistą) :evil:

:
Nienawidze tego forum bo gdzie nie zaglądnie, to od razu trzeba lecieć z łopatą coby nakopać za stodołą trochę zwitków papierowych płatniczych :twisted: :twisted: :twisted:

:
Kolejny zegarek ? no nieee :mrgreen:


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
zapowiada się ciekawie :mrgreen:
a jakieś prognozy ile peelenów trzeba by nazbierać żeby zanabyć takie cudo? :grin:

:
Nie mamy jeszcze kalkulacji zrobionej, ale ... raczej będzie to najtańszy mechaniczny tryciak na rynku :P

:
Kufa ci z Trytem wyjechali!! skąd kase ja sie pytam brać?...beczka, kompressor EDC..te Gerlachy puszczą nas z torbami :mrgreen: :razz:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
ALAMO napisał/a:
Wolę tak naprawdę zmodyfikować ST25 i nazwać go GG001 :P


No i tu mnie zaciekawiłeś :!: :idea: :shock: :wink:

ALAMO napisał/a:
ale ... raczej będzie to najtańszy mechaniczny tryciak na rynku :P


A tu mnie zaciekawiłeś nawet bardziej :razz: , w tej chwili najtańsze są chyba niektóre DB w okolicach 1,5K PLN :wink:

A tryt planujecie T25 czy T100??

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
robta, robta, bo chce w koncu zanabyc swojego pierwego gerlacha made in polandia :!: ide zarabiac, zeby starczylo i na nawigatora :mrgreen:

beceen | ***** ***
:
GG001 super byłby.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.