Oris Williams
Odpowiedz do tematu

litespeed
[Usunięty]
: Oris Williams
http://allegro.pl/oris-williams-i2037547520.html
Oryginał? Co myślicie?

Blaz
[Usunięty]
:
Oryginał. I na pewno nie LOT-owski wypust. :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
pisze, że jest gwarancja i papiery, a więc do sprawdzenia.

:
Po tym co widziałem na Taobao to niczego nie można być pewnym.

litespeed
[Usunięty]
:
Dziwne że oferuje przesyłkę kurierską gratis, a nie ma opcji odbioru osobistego.

tara
[Usunięty]
:
Bywa, ja raz musiałem zapłacić za paczkę, która wyszła z osiedla obok bo sprzedawca nie zgodził sie na odbiór osobisty.

:
Kiedyś Bóg mi rozum odebrał i skusiłem się na Orisa z al...ro. Cieszyłem się nim po odebraniu przesyłki chyba z 15 minut. Pocieszam się tym, iż sprzedający zwrócił mi pieniądze. Po zawiezieniu do znajomego zegarmistrza potwierdził moje przypuszczenia. koperta i tarcza to dobrej jakości replika a co do mechanizmu, okazała się prawdziwą Etą.
Od tej pory tylko na dobrych tematycznych forach. Pozdrawiam Wojtek

Blaz
[Usunięty]
:
wfmen napisał/a:
Kiedyś Bóg mi rozum odebrał i skusiłem się na Orisa z al...ro. Cieszyłem się nim po odebraniu przesyłki chyba z 15 minut. Pocieszam się tym, iż sprzedający zwrócił mi pieniądze. Po zawiezieniu do znajomego zegarmistrza potwierdził moje przypuszczenia. koperta i tarcza to dobrej jakości replika a co do mechanizmu, okazała się prawdziwą Etą.
. Pozdrawiam Wojtek


Kiedyś Bóg mi rozum odebrał i skusiłem się na Orisa z allegro. Okazało się, że to oryginał. I potem okazało się, że to był oryginał w następnych około trzydziestu przypadkach Orisów. :mrgreen:

Cytat:
Od tej pory tylko na dobrych tematycznych forach


Jakie to są te dobre tematycznie fora? :mrgreen:

:
Cytat:
Od tej pory tylko na dobrych tematycznych forach. Pozdrawiam Wojtek


Chłopie, ty tu jakąś misję masz do zrobienia, czy zwyczajnie spamujesz na bazarek ? Bo nie wiem jaką ci range w ostrzegaczu wpisać ... :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.