Ankieta - Wybor najlepszego projektu na limitacje CW 2012
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Zagwozdka spora - myslalem juz od wykrystalizowania sie wiekszosci projektow i dluuugo faworytem byl... :razz: , potem... :razz: :razz: , ale jednak po podsumowaniu za i przeciw - rzutem na tasme zdecydowalem oddac glos na projekt.... :razz: :razz: :razz: i tu zostawie kropki, bo uwazam, ze jednak ta ankieta powinna byc anonimowa :idea: :idea: :razz:
Glos oddany :!: :!: :cool:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Głos na Damiana :-)
Potem projekt Maxia,
Erolek i vcore ex equo czy jak to tam się pisze ;-) - niestety vcore projekt straci strasznie przy zmianie kolorystyki, a przy jej zachowaniu będzie wujowo świecił :-( Szkoda - dobry, nowoczesny projekt, do klasycznej nurkowej koperty.

:
vcore

beceen | ***** ***
:
Poszedł głos na Maxio chociaż jak wygra Lume to się nie obrażę ;)

:
ALAMO, Widzisz, Osobom nie przeszkadza, że nie będzie świecił ;-)

:
No jak nie będzie, jak będzie :P :?: Tu trochę, tam wcale :mrgreen:

:
mój faworyt ogólnie znany Lume z chinxą :mrgreen:

jako drugi wybór: Piotr i Zinajda z Solenem – ale chyba zupełnie zniknie ich pomysł w beczce

wszystkie następne w dowolnej kolejności

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Latarki są w ogólnodostępnej sprzedaży :razz:

:
Obowiązek nabycia zegarka, na który się głosuje zmusza do rezygnacji z zasady, że "nie głosuje się na siebie", co rzekłszy zagłosowałem.

Aha, muszę tu pewną rzecz wyjaśnić, Piotr dość poważnie się rozchorował i to "na rękę", w związku z tym jedynym naszym zaprezentowanym projektem jest koncepcyjna "fantazja" a wyraźne, nakładane indeksy i praktyczniejsze - węższe wskazówki pozostały jako szkice. No, i zgadzam się ze wszystkimi, którzy bardziej widzą ten projekt w innej, garniturowej, kopercie.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2012-01-31, 13:46, w całości zmieniany 3 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
To ja sie zapytam glosujacych na Maxia - podoba Wam sie to tloczenie w wafel czy wolelibyscie fale ew po prostu gladka polmatowa tarcza? Pytam, bo ja wafla nie akceptuje - reszta na TAK, ale wafla by trza bylo zmienic. Wam wafel lezy czy tez byscie zmieniali?

Pytam, bo sie wohom miedzy 2 projektami ;)

Pozdr
s

:
strix, głosujemy na ogólną koncepcje zegarka, jak przekonasz Maxia jako autora projektu oraz innych głosujących do zmiany faktury tarczy to dlaczego nie, zresztą w konsekwencji i tak może się okazać że ze względu na koszty tarcza będzie gładka albo z Falami bo taką maja w fabryce matrycę do tłoczenia. :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
strix napisał/a:
To ja sie zapytam glosujacych na Maxia - podoba Wam sie to tloczenie w wafel czy wolelibyscie fale ew po prostu gladka polmatowa tarcza? Pytam, bo ja wafla nie akceptuje - reszta na TAK, ale wafla by trza bylo zmienic. Wam wafel lezy czy tez byscie zmieniali?

Pytam, bo sie wohom miedzy 2 projektami ;)

Pozdr
s


wafel imo nie jest zły, ale gładka też by mogła być. Byleby nie fale, błagam. :wink:

:
A niech se tam świeci nierówno, głos oddany. :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Głosujemy na gotowe projekty. Nie ma już żadnego zmieniania! Wczoraj się niektórzy obudzili czy co? :shock: :???:

:
Nie no wafel jest dobry, niczym Samuraj!
Żadnych zmian w tym projekcie!

FORZA Robert!
RK WRT
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.