Santino's A4
Odpowiedz do tematu

:
Jutro się będą pierscienie szlifować ;-)

:
Santino, przyznam ze wstydem ogromnym że dopiero porządnie temat ów przejrzałem i tarcza jest rewelacyjna - czysta, konstruktywistyczna, super (nie dodam tylko ze napis polska mógł by pójść out :wink: ) Czekam na dalsze efekty.

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
Dzięki, ale co masz do "Polski"?

Zgodnie z definicją szwajcarskości, to ten jest polski :-)
Tarcza zrobiona u nas, i ponad 50% kosztów w Polsce (serwis mechanizmu, tarcza, złożenie). :cool:

:
Tak tak tak, tylko że to troche jak pisanie na bucie BUT, po prostu osobiście nie mam orgazmu na widok jakiegoś naopisu chna/swiss/cccp - nie jest konieczny do szczęścia. Ostatnio zauważam u siebie (po prawie 10ciu latach pracy jako projektant) że coraz bardziej podobają mi się rzeczy gładkie, nie pstrokate, ot eleganckie.

I Twoj A4 taki jest - dla czego, bo A4 i santino, niewtajemniczonym nic nie mówią, sa lekko zagadkowe, fajnie graficznie pasują do minimalistycznej tarczy.

Więc tak na to patrząc Polska jest zbędna (zważ że i a4 i SANTINO mogą byc w kazdym języku i nie brzmią polsko)

Oczywiście jestem patriotą i mówię to zupełnie poważnie :smile:

:grin:

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
prosze o aktualizacje watku :)

fotki dupki zegarka rowniez :)

:
Pokaż Sylwek zdjęcia po złożeniu, jak to wyszło.

:
Proszę.
Sorry za jakość zdjęć, ale światło sobie poszło :-(




i na koniec cała rodzinka :-)

:
A1 i tak najładniejszy :P

_
work in progress
:
Santino,
Nieprzeliczone niechaj będą stada Twoje, a wielbłądzice Twe będą wiecznie lśniące i płodne. Łomot, który słysztsz, to bicie czół naszych o grunt u Twych stóp :grin:

Ta stertka robi wrażenie.

Al - Gburqi.

Spam
[Usunięty]
:
Santino jak będziesz się chciał pozbyć stadka to zamawiam A1 :twisted:

Graty :!: :!: :!:

Ostatnio zmieniony przez Spam 2012-01-25, 20:13, w całości zmieniany 1 raz
:
Santino, to molnia spokojnie weszla do koperty od parniaka forumowego?

tarcza oryginalna molniowa?

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2012-01-25, 20:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Karolewskiej, Spokojnie, ino pierścienie dwa trzeba.
Ojciec Jakub nauk udzielał.

Jeden pierścień centrujący mechanizm, a drugi nad tarczę, coby wałek w dziurę koperty trafiał :-)
I on, ten drugi pierścień był powodem nieskonczenia A4 od dobrych kilku miesięcy.

Aż się znalazła dobra duszyczka, która pomogła. :-)

Tarcza oryginalna.

:
lepiej pisz wymiary pierscieni i gdzie zanabyc/zamowic :)

:
krol jest jeden - A1 ale to A4 tez rewelka na swoj minimalistyczny sposob - nosilbym oba. Zazdraszczam uporu przy realizacji projektow.

s

:
A4 miażdży choć nie jestem zwolennikiem minimalizmu ten model do mnie gada i to bardzo.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.