Limitacja CW 2012 - gratyfikacje dla projektantów
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
No dobra, a jak już wszystko zamówimy, to zapłacimy Svedosowi za składanie?
I jaką stawkę?
I czy On będzie chciał wziąć za to pieniądze?

:
Panowie uważam że jakakolwiek dalsza dyskusja w tym temacie jest bezcelowa, jeśli dojdzie do tego że będziemy płacić zaproszonym grafikom z innego forum za projekty to ja najzwyczajniej się z takiego projektu wypisuję, nie taka była idea i DUCH NASZEGO FORUM. Projekty dla forum robiłem ja , robił je Maxio i robił Zinajda we współpracy z Piotrem, żadnemu z nas nawet na myśl nie przyszło żeby dostać za to jakąkolwiek gratyfikację.

Ba wielu kolegów korzysta z mojej pomocy przy naprawach zegarków, naprawiłem czy usprawniłem ich kilkadziesiąt i nie wpadł mi do głowy pomysł aby brać za to pieniądze, nawet koszty zwrotnej przesyłki pokrywam w większości z własnej kieszeni, czy to znaczy że jestem kompletnym frajerem, bo tutaj za narysowanie kilku kresek chcemy płacić wynajętym grafikom, jeśli ktoś chce coś narysować to bardzo proszę jest mile widziany, ale bez gratyfikacji. Numer limitacji dla najlepszego projektu, ależ tak jak najbardziej, drobny upominek jak się chłopaki zorganizują proszę bardzo, ale to wszystko.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.