Wybaczcie lamerskie pytanie
Odpowiedz do tematu

:
To może i ja też bym się napił...?
Robert, gdzie?

:
...w sumie, wcześnie jeszcze, w pracy w zasadzie jestem, ale co to komu przeszkadza - dajcie namiar :twisted:

:
To może odkopię troszku, bo mam chyba ten sam wzrokowy niedowład co kolega.

Klikając ikonę "profil" na górze strony widzę tylko szczegóły konta - milion pińćset opcji do ustawienia ale nigdzie nie ma zgrabnego podsumowania konta z ilością postów, reputacją itp. (takiego jakie się widzi po kliknięciu w nazwę użytkownika w szukaniu).

A ten przycisk szybkiego sprawdzenia swoich postów jest co prawda na górze po prawej ale jest widoczny tylko z poziomu strony głównej, gdy przeglądam podfora tego przycisku niestety nie ma.

Za mało łapek, za mało...
Blaz
[Usunięty]
:
Kliknij ikonę Profil pod swoim postem. :wink:

:
kufa, ale obiciach :/ ...... ale nie......... cofam.........żaden obciach, przycisk się po prostu nie rzuca w oczy, powinien być czerwony, czcionka 26, bold, caps i najlepiej biegające mrówki na ramce.... dżizas co za kiepawe forum ;)

Za mało łapek, za mało...
Blaz
[Usunięty]
:
Czerwony nie, bo dla modów i adminów. Ale fjuksowy jak najbardziej. :mrgreen:

:
Trzymam za słowo :) to jeszcze podpytam - grafik do cytowania selektywnego i zgłaszania tylko mi pod chromem brakuje czy ogólniejsza sprawa?

Za mało łapek, za mało...
:
Ja na Operze też nie mam

:
jeny, co za szpamery... Człek zada jedno głupie pytanie i od razu wątek na sześć stron :razz:

:
No, wybitnie się Mendy nie rozpisywały... A mógł być taki piękny szpam na kilkadziesiąt stron, jakby każdy oznajmiał czy na jego przeglądarce chodzi, czy też nie...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Santino napisał/a:
Ja na Operze też nie mam


Ja na FF (3 różne wersje na trzech kompach) też nie mam :razz:

bow napisał/a:
No, wybitnie się Mendy nie rozpisywały... A mógł być taki piękny szpam na kilkadziesiąt stron, jakby każdy oznajmiał czy na jego przeglądarce chodzi, czy też nie...


Jeszcze nic straconego imo :mrgreen: :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-01-04, 17:32, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Też nie mam na FF
I żeby nie było, że szpam, konkretna odpowiedź :razz:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.