Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Blaz
[Usunięty]
:
Normalnie trzy dni w kącie chlipałem. :mrgreen:

Chciałem dodać jej, że nawet Polacy ze Stanów wracają do Polski wkurzeni tym, co się tam dzieje, ale nie chciałem jej dobijać. :mrgreen:

A poważnie to właśnie kolega kilka dni temu mi pisał, że się zastanawia nad powrotem. Dobrze w Stanach zarabia, ma obywatelstwo, 10 lat temu wziął kredyt na dom i okazało się, że raty, które musi obecnie jeszcze spłacić, 4 razy przewyższają obecną wartość rynkową jego domu. :shock: Ale nie dziwota, gdy kredyt na dom dostawał bez pytania i jego sąsiad bez stałej pracy, a z chmarą południowoamerykańskich ziomków bez prawa pobytu na karku...

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-10-15, 11:27, w całości zmieniany 1 raz
: Dzień Darmowej Dostawy
Dziś dzień darmowej dostawy w polskich sklepach internetowych. Wprawdzie niewiele w tych naszych sklepach kupujemy, ale może ktoś coś kupi taniej o wartość wysyłki. Link do całej akcji z listą sklepów:

http://www.dziendarmowejdostawy.pl/

Nie sprawdzałem, czy są tam sklepy z zegarkami. Ale lista jest długa.

Comrade
[Usunięty]
:
Ciekawi mnie jak długa byłaby lista w dzień darmowej dostawy w chińskich sklepach :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Oni w zasadzie prawie we wszystkim mają darmową dostawę. :mrgreen:

Uwaga techniczna: to nie do końca jest dzień darmowej dostawy. Właśnie się dowiedziałem - darmowa dostawa będzie, owszem, ale tyle mają zamówień, że zrealizują to około... poniedziałku. :shock:

:
Zawsze jakis haczyk musi byc... :razz:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Taki sklep znalazłem:

http://www.chronograph.pl/

Edycja:
Dużo czasu nie zostało, ale w końcu trafiłem na to, że jest cała kategoria "zegarki" i nie trzeba szukać po omacku ;-) tutaj:

http://dziendarmowejdosta...:shopls:1:775-:

Ostatnio zmieniony przez torsen 2011-11-30, 22:51, w całości zmieniany 1 raz
:
Czy ktoś zamawiał coś z parnishop.com ? We czwartek, 24 listopada wysłałem PayPalem kasę, następnego dnia otrzymałem odpowiedź, że zegarek będzie wysłany w poniedziałek i otrzymam tracking number (co to jest?). W poniedziałek ani we wtorek nie otrzymałem, żadnych wiadomości, więc we środę napisałem maila z pytaniem czy towar został wysłany. Dzisiaj otrzymałem taką odpowiedź: "Hi my friend

I made a mistake,I take the 44mm watch for you,so I will change the size of the watch for you.

I will send the watch to you tomorrow.then tell you the tracking number.

Best Regards

Liang"

Czy takie pomyłki i opóźnienia są normalne u majfriendów czy muszę zacząć się martwić?

:
Jeśli płaciłeś Paypalem - to w zasadzie wogóle się nie musisz martwić, bo masz ochronę. Działa gorzej niż na aukcjach na Ebay, ale działa.
Tracking number to numer przesyłki, możesz dzięki niemu sprawdzić gdzie się znajduje. W praktyce zobaczysz tylko że opuściła Chiny - tam się konczy cywilizacja ;-)
Ale rzeczywiście lekko przegina, to już tydzień. Postraszyć można :-)

:
ALAMO napisał/a:
Postraszyć można :-)
Ale czym?

:
Że zrobisz spór na Paypalu.

:
Powiedz że znasz Alamosa :mrgreen: :mrgreen: na bank zadziała

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
ALAMO napisał/a:
Że zrobisz spór na Paypalu.
Aha, czyli zablokują mu konto? Od razu po przelewie zrobiłem screena z potwierdzeniem wpłaty na wszelki wypadek.

Kiedyś na Allegro zablokowałem konto Super Sprzedawcy (kilkanaście tysięcy transakcji), który nie chciał współpracować :)

:
No i tak z nimi trzeba, o majfrendów się nie martw, co by nie mówić to rzetelni kupcy

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
patafian napisał/a:
Powiedz że znasz Alamosa :mrgreen: :mrgreen: na bank zadziała

Na zylion % :mrgreen:

:
Mroovkoyad napisał/a:
Aha, czyli zablokują mu konto? Od razu po przelewie zrobiłem screena z potwierdzeniem wpłaty na wszelki wypadek.


Niepotrzebnie, potwierdzenie transakcji masz zawsze na mailu i w historii transakcji na swoim koncie Pay Pal.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.