"Coś" z białą/jasną tarczą do 750-800 zł
Odpowiedz do tematu

:
aaaa :!: sammy nawet wpadł w oko ostatnio, z tym że z niebieską tarczą - jest troszkę mało dostępny ale będę polował :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:
ryzyk- fizyk - mnie do cyclopa nie doliczyli - sprzedawca deklaruje niską wartość więc jest szansa :wink:


A jaką wartość zadeklarował? Bo gdzieś znalazłem, że teoretycznie cło jest naliczane do paczek o wartości powyżej 150euro, natomiast gorzej jest z podatkiem który doliczany jest do paczek o wartości powyżej 22euro (Źródło danych )

maciek
[Usunięty]
:
Strzała napisał/a:
Iks1984 napisał/a:
ryzyk- fizyk - mnie do cyclopa nie doliczyli - sprzedawca deklaruje niską wartość więc jest szansa :wink:


A jaką wartość zadeklarował? Bo gdzieś znalazłem, że teoretycznie cło jest naliczane do paczek o wartości powyżej 150euro, natomiast gorzej jest z podatkiem który doliczany jest do paczek o wartości powyżej 22euro (Źródło danych )


zdaje się, że deklarują 72$.

:
si :wink: wyjaśniłem to Strzale w PW :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
A sokoła to nie łaska - biała tarcza jest? jest :mrgreen:

:
za mały :cry: Byłem nawet zapisany, ale jakoś mi przeszło, obaczymy fotki na żywo i się pomyśli :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Fazi64, dowcipasie! A daj linka jescze...

:
Wiesz - bywaja okazyjnie (np. wiadomo -na WUS)... :idea: :idea: choc ostatnio nie sledze, bo cisnienia na bialasa nie ma, a czarnuszek na standzie w szafce :razz: :razz:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Białego w dobrej cenie, to bym może i przygarnął.
Bo czarny poszedł do Kumotra.... i trochę pusto w skrzynecce.

:
Jak przyjrzałem się za zdjęcie tego modelu który mnie interesuje to okazało się ze skrótowe nazwy dni sa jakimiś robaczkami napisane. Napisałem maila z pytaniem odnośnie tych napisów, ale jeszcze się nie odezwali. Ciekawe co z tego wyjdzie ;)

maciek
[Usunięty]
:
pewnie kalendarz jest podwójny, arabski i nasz. :wink: :mrgreen:
Jak ustawisz na nasz w trakcie przestawiania - to taki już zostanie i tak będzi pokazywał. :twisted:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-11-23, 13:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Mówiąc robaczki miałem na myśli właśnie arabski. Nie wiedziałem, że tak jest z tymi kalendarzami, bo w sumie to nie miałem nigdy zegarka z kalendarzem :D
Czyli najprawdopodobniej tak to może wyglądać :)

maciek
[Usunięty]
:
Strzała napisał/a:
Mówiąc robaczki miałem na myśli właśnie arabski. Nie wiedziałem, że tak jest z tymi kalendarzami, bo w sumie to nie miałem nigdy zegarka z kalendarzem :D
Czyli najprawdopodobniej tak to może wyglądać :)


oczywizda. :wink:

:
no jacha że tak :razz: , zazwyczaj (zawsze?) są dwa języki w kalendarzach, czasem jest to hiszpański i angielski, czasem krzaczki i angielski, pewnie są też i inne kombinacje :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Przez Was jestem coraz bardziej zdecydowany, żeby kupić tego Seiko :D
Tylko szkoda, ze nie można go dokręcać koronka, bo codziennie pewnie bym go nie nosił, a po przerwie ożywiać go trzeba będzie ;p

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.