Czy kolekcjonowanie ma sens ?
Odpowiedz do tematu

:
Czy kolekcjonowanie ma sen....dziwne pytanie, ja nigdy nie miałem rozterek. Oczywiście że ma.

A Smoku prędzej czy później będzie żałował, tyle tylko że będzie gadzina szła w zaparte :razz: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2011-11-20, 18:37, w całości zmieniany 2 razy
:
Svedos napisał/a:
Czy kolekcjonowanie ma sen....dziwne pytanie, ja nigdy nie miałem rozterek. Oczywiście że ma.



w ogólniaku nasz fizyk dawał do rozwiązania zadania, które tylko on rozwiązać umiał. Cała klasa krzyczała: "To bez sensu!". A on ze stoickim spokojem odpowiadał: "A kto mi zdefiniuje sens?" Tyle w temacie czy kolekcjonowanie ma sens :lol:

:
Bartek, pięknie to ująłeś.

:
Svedos napisał/a:
A Smoku prędzej czy później będzie żałował, tyle tylko że będzie gadzina szła w zaparte :razz: :mrgreen:


Nie żałuję :smile: W pewnym momencie kolekcjonowanie zegarków naręcznych z chcę przerodziło się w muszę. To była fajna zabawa, ale jednak ślepy zaułek. Teraz spokojnie i bez żadnego parcia na posiadanie rzadkich egzemplarzy podziwiam sobie piękne kolekcje Kumotrów :smile: , a w domu słucham sobie co pół godziny bicia zegarów ściennych i kominkowych i oczywiście cykania chronometru okrętowego :twisted: :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Smok napisał/a:
Nie żałuję :smile:


Kuniowi tłumacz :twisted:

:
Smok napisał/a:
(...) i oczywiście cykania chronometru okrętowego

...przeca to kwarc jest...

:
Smoku pokaż zdjęcia swoich kominkowców i wiszących, jestem bardzo ciekawy.

:
Smok napisał/a:
a w domu słucham sobie co pół godziny bicia zegarów ściennych i kominkowych i oczywiście cykania chronometru okrętowego :twisted: :grin:


a w nocy to nie denerwuje?? :twisted: Ja nawet baterię z kwarca naściennego wyjąłem bo tykanie mnie do szewskiej paski potrafiło doprowadzić :roll: Co innego jednostajny szum 8 wiatraków w kompie :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Maxio napisał/a:
Smok napisał/a:
(...) i oczywiście cykania chronometru okrętowego

...przeca to kwarc jest...Obrazek


Ja Ci dam kwarca :razz:

Adam, fotki będą po spa, teraz do pokazania nadaje się tylko kominkowy GUB, jutro przy świetle dziennym postaram się zrobić parę zdjęć, a na razie powiem tylko tyle, że jest w stanie prawie NOS :twisted: :grin:

Łukasz, wręcz przeciwnie, dziwnie mi się śpi poza domem bez dźwięku zegarów :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.