Marinemaster kontra Grand Seiko
Odpowiedz do tematu

:
Nie wnerwię się, bo mnie się nie widzi i nie jestem fanem wydawania tego typu funduszy na zegarek.
Nie problem mieć unikat za dużą kasiorę, wystarczy ją mieć... :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
a będziesz chciał se pomacać moje Seiko na zlocie - nie dam Ci :razz: :wink: :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Smok zmiennym jest, to wiadomo nie od dzisiaj :mrgreen:
Tak więc ogłaszam co następuje; w innym wątku pisałem już że zakup springdrajwa odkładam w czasie ze względu na zakup niezegarkowy. Do tej pory zdecydowany byłem na zakup Marinemastera, ale ... Po ponad 4-miesięcznym noszeniu Tortugi bez przerwy mogę śmiało powiedzieć że to najwygodniejszy zegarek jaki miałem na ręce. Kumotrowie, którzy przymierzali Tortugę na zlocie na pewno potwierdzą, że to bardzo wygodny zegarek. Koperta jest świetnie wyprofilowana, a nieduża koronka na 4 nie wbija się w dłoń w ogóle. Od momentu decyzji o zakupie Helsona wygoda w użytkowaniu jest dla mnie pierwszym kryterium przy zakupie zegarka. Na zlocie obadałem jeszcze dokładnie Sumo - ma kilka wspólnych cech z Marinemasterem, między innymi koronka na 4 (czyli to co Smoki lubią najbardziej) ale w Sumo i MM jest ona w rozmiarze XL i przy moim sposobie noszenia zegarka (na luźnej bransolecie) i tak wbija się w dłoń :???: Poza tym wraz ze zgubieniem ponad 25 kg obywatela obwód nadgarstka też stracił - z 18,5 na 17 cm. Obawiam się że MM może być trochę za duży. Teraz przejdźmy (wreszcie :wink: ) do meritum :twisted: Grand Seiko, który był w tym temacie rywalem MM; koronkę ma na 4, ale nie tak ogromną jak Sumo, czy MM, jest podobnej wielkości, jak w Tortudze. Kopertę też ma podobnej wielkości i profilu jak Helson - boki koperty w obu zegarkach są lekko wybrane, dzięki czemu przy zginaniu nadgarstka zegarek nie przeszkadza. Tak więc już oficjalne - springdrajw dla Smoka = Grand Seiko :grin: Niestety cena nowego GSa (tym bardziej po doliczeniu vatu) jest dużo wyższa od MM, więc jak komuś rzuci sie w oczy oferta z tanią używką w dobrym stanie, to można mi dać cynk :smile: Na tapecie teraz mam wspomniany wcześniej zakup niezegarkowy, no ale jeśli trafiłaby się dobra oferta … :smile:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-10-12, 21:35, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Ale jaki GS i co na tym pułapie cenowym znaczy "dobra cena"?

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
fotki są na pierwszej stronie tego tematu, a dobra cena to znaczy tak z połowę niższa niż nówka z Seiyi :wink:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
i to się nazywa Smocza decyzja :mrgreen: GS jest zaje..sty tylko ta cena :cry:

:
brawo smoku!

Skate or die!
:
No Smoku dobra decyzja...wprawdzie GS nie w moim typie ale już chyba dużo fajniejszy od tego MM.
A ile on teraz stoi??

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Smoku, tak trzymać.

:
pisar napisał/a:
No Smoku dobra decyzja...wprawdzie GS nie w moim typie ale już chyba dużo fajniejszy od tego MM.
A ile on teraz stoi??


Drogo :sad:
Seiya woła za niego $6677
Dlatego nie myślę nawet o nówce, jak zrealizuję wspomniany wcześniej zakup niezegarkowy, to będę się rozglądał za młodą używką w bdb. stanie :smile:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-10-13, 20:53, w całości zmieniany 2 razy
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
To gdzie ja teraz sobie MM szpringdrajwa pomacam, się pytam ja? :evil:

:
pomacasz se GSa szpringrajwa :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Od bidy może być :wink:

:
No tak, na bezrybiu i GS Springdrivem

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Dobry wybor Karol - GS rzadzi...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.