Naszlo mnie!
Odpowiedz do tematu

:
A ja bym Futrzastego po ryju naprał!!! :evil: ;)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Którego Futrzastego :shock: ???

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
A która Menda dostała RedSea!!! :evil:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
I jeszcze się chwali, a to niebieska luma, a to nadgarstkowe ;-)
Fajny ten RedSea na czarnej bransoletce, która ładnie konweniuje z PVD :-)

:
bow napisał/a:
A która Menda dostała RedSea!!! :evil:


Phi, nie rusza mnie ten łocz.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Jak już to Sokół :)
Tylko tutaj jest problem z czasem realizacji, a to jedno z ważniejszych kryteriów.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
emef
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
emef napisał/a:
1. H2O - troszke (1000zl) ponad budzet ale chyba to bedzie to... Co gorsza, zapytalem o czas dostawy (liczylem ze powiedza 3 miesiace i odpuszcze) a oni wrednie w 10 minut odpisali ze w 2 tygodnie wysylaja. Teraz musze zobaczyc jak to wyjdzie z kasa i zaczac skladac moj model :D

I już zaczynam Cię nie lubić :evil: Świetny wybór, ostatnio sporo tych zegarków pokazało się na WUS, poprzeglądaj sobie DWF, jest sporo porad i świetnych zdjęć. I zazdroszczę Ci bólu głowy przy składaniu Twojego modelu :smile:

Jeszcze sie wstrzymaj z nielubieniem bo wstepna analiza wskazuje, ze jednak budzet az tak gumowy nie jest i jesli sie zdecyduje to raczej bedzie to musialo poczekac troszke...


Santino napisał/a:
To i ja zaproponuję:

Czyli jeszcze mozna zamawiac? (i do kiedy mozna)
W sumie to akurat ten zegarek drogi nie jest wiec jedno drugiemu nie przeszkadza o ile nie trzeba za niego placic teraz :)

:
TUTAJ KLIK




:
..LumTec fajny, ale ta kropa na bezelu to od czapy jakaś taka. Nijak nie pasuje wielkością do reszty.

:
Max, ją ma być widać , a nie "pasować"

:
Jak dla mnie, wszystko gra idealnie :razz:

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
...jakby była mniejsza, to znając możliwości świecące LumTec'a, nic by się raczej nie stało :twisted:

emef
[Usunięty]
:
Tak jeszcze wracajac do tematu (cos mi jednak ten ostatni nie podpasowal), to ostatnio mierzylem tez tego Orienta i w sumie jest calkiem fajny (w sumie fajniejszy niz Revolver):

tylko moglby troche taniej byc dostepny...

:






:?: :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.