Chińczyk - lotnik
Odpowiedz do tematu

maciek
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Bo jesteś melepeta :-)
Kufa,nic nie waży :P - na urodziny ci odważnik z paskiem ufundujemy :lol: :!:


:mrgreen:

Pilotki to akurat imo zegarki, które powinno być czuć na nadgarstku. Kufa serio nie pojąłem fenomenu mezaliansa, w życiu go nikomu nie polecę. :razz:
Ale ja trochę lewy jestem, MQJ też mnie przeraził, jak tylko wygrzebałem go z bąbli. :mrgreen: A u nas MQJ to przecież szyk i elegancja, jak w Odessie. :wink: :twisted:

:
matyr, - za to s'squre Ci się podoba :razz: A poważenie pilot ma być dla mnie wygodny a mezalians jest niczego sobie :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
jslanina napisał/a:
matyr, - za to s'squre Ci się podoba :razz: A poważenie pilot ma być dla mnie wygodny a mezalians jest niczego sobie :mrgreen:


no przecież mówię, że trochę lewy jestem. :mrgreen: S'squre to są genialne łocze, nie dam złego słowa na nie powiedzieć. :mrgreen:

:
No i weź z takim gadaj :lol: :!:

maciek
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
No i weź z takim gadaj :lol: :!:


:wink:

Dobranoc, na mnie pora. :mrgreen:

:
Dobry wieczór, zastalem Jolkę :?:
:lol:

maciek
[Usunięty]
:
w sumie to jeszcze sekundę popatrzę co mu tu proponujecie, martwię się o niego, że go w jakieś maliny poślecie, :mrgreen:

:
Taaa ... niech se ten twój Syfilis .. o pardon .. S'quere kupnie :P - co masz tak sam ze Svedosem siedzieć w kozie :lol: :twisted:

maciek
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Taaa ... niech se ten twój Syfilis .. o pardon .. S'quere kupnie :P - co masz tak sam ze Svedosem siedzieć w kozie :lol: :twisted:


dobrze, że są tacy, co się nie znają. :mrgreen: Ktoś nam musi paczuszki przysyłać c'nie? :twisted:

Abuk
[Usunięty]
:
Spokojnie, jeszcze trochę poczekam ;) W tej chwili mam tyle do oglądania i sprawdzania że minie kilka dni zanim coś postanowię. Parnis (40mm lub te z alledrogo), TAO, Garton...

:
Abuk - nie przejmuj się nami. Tu tak zawsze a zwłaszcza w weekendy - przywykniesz :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
o i jeszcze z Wrocka jesteś, jak chcesz to dam Ci pomacać jedyny słuszny rozmiar. :mrgreen: :mrgreen:





































47mm. :mrgreen:

:
Poza tym, tu się nie dywaguje, tylko sie spożywa,i się kupuje. Taka linię popiera Matka Partia :mrgreen:

:
Ta jest, poza tym najlepiej jak towarzysz Alamo prawi, klikać a potem w razie czego klikać raz jeszcze. :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Poza tym, tu się nie dywaguje, tylko sie spożywa,i się kupuje. Taka linię popiera Matka Partia :mrgreen:


Howgh. Lepiej bym tego nie napisał. :twisted:
Dobranoc wszystkim, Wybierającym życzę trafnych wyborów, Spożywającym życzę miłego poranka. :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.