Czy ten Riseman wygląda ok ?
Odpowiedz do tematu

Pietrek
[Usunięty]
: Czy ten Riseman wygląda ok ?
Cześć
Taką aukcję znalazłem:
http://cgi.ebay.com/New-G...=item3f0c1c1f8c

Atomowego Mudmana mam i ostatnio to najczęściej noszony zegarek. Risemana też z chytrości chciałbym mieć, cena ciutkę podejrzana, przeważnie z wysyłką da się kupić po 150$, a tu sporo taniej. Co myślicie ?

:
ten ze zdjec wyglada ok, ale koleś jakis srednio pewny, konto ma od marca, i pozytywy za same jakies sziteksy za dolara,

Blaz
[Usunięty]
:
Widziałem już Risemany za 120 dolarów z przesyłką. Nie sądzę, że to podróbka. Raz, że nie wygląda na podróbkę, a dwa: podróbki Risemana są tańsze o jeden rząd wielkości. :wink:

:
napisz może żeby ci wysłał oryginalne foty , położone na kartce z jego podpisem, albo coś w tym stylu. raz tak miałem że kolo w opisie aukcji miał zdjęcia oryginału, a jak poprosiłem o prawdziwe zdjęcia to podróba jak ch...

Blaz
[Usunięty]
:
A! Fakt. Tak też może być...

:
selassje napisał/a:
napisz może żeby ci wysłał oryginalne foty , położone na kartce z jego podpisem, albo coś w tym stylu. raz tak miałem że kolo w opisie aukcji miał zdjęcia oryginału, a jak poprosiłem o prawdziwe zdjęcia to podróba jak ch...


kolega dobrze radzi, bo zdjecia jakie umiscił przedstawiaja oryginał

Fan zegarków Casio
Pietrek
[Usunięty]
:
Ok, dzięki Panowie, poprosiłem o jakieś realne foto na mejla i zobaczymy jak się z tego zadania wywiąże.

:
no i co, odpisał Ci co?

Pietrek
[Usunięty]
:
Tak, odpowiedział tyle, że Riseman jest autentyczny i gwarantuje zwrot pieniędzy, jeśli będzie cokolwiek źle z zegarkiem, ale zdjęcie nie dojechało. Chyba zaryzykuję ewentualny spór przez paypal/ebaj

:
no juz jest pierwszy feedback że to ściema, Pietrek78, kupiłeś go?

Pietrek
[Usunięty]
:
Kura wodna, kupiłem i dwa dni wstecz założyłem roszczenie, miły pan przestał odpowiadać na mejle po zakończonej aukcji. Mam nadzieję, że kasa wróci :neutral:

Blaz
[Usunięty]
:
Czyli zdjęcia były oryginalnego i tylko zdjęcia... :cry:

zbyszum
[Usunięty]
: CASIO GW 9200 Riseman podróbka czy oryginał ??
Witam
Ja z pytaniem do fachowców
Ostatnio zpragnąłem mieć zegarek z serii G-Shock GW9200 i znalazłem coś takiego na allegro
Cena jest troszkę podejrzana, brak papierów również
Ale zdjęcie sprzedawanego towaru najbardzie chociażby czerwony napis G-SHOCK co myslicie Panowie o tym :

http://allegro.pl/zegarek...1803790022.html

Blaz
[Usunięty]
:
Podróba. Trzymać się tego na kilometr.

:
oprócz czerwonego napisu są jeszcze drobne różnice w stosunku do tego co widziałem w time trendzie

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.