Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver
Odpowiedz do tematu

:
Po 1 - zle napisales nazwe :mrgreen:
Powinno byc Audemars Piguet
Po 2 - tarcza wyglada jak kiepski odcisk w plastiku - jestem na nie ;)
Sa ladniejsze modele RO, bez takich odciskow.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
zapomniałem dodać, że jestem też przedstawicielem Providenta, sorki mój błąd. :)

niestety żagiel odpada :)

ok koniec żartów, podsumowanie ankiety przez zakładającego i decyzja co zrobić z wynikami.

wbrew pozorom najtrudniejsza część przed nami, znaczy przed autorem wątku.

:
Carlito, chłopie :!: To już nie ankieta to REFERENDUM :shock:

:
nie podoba mi się, powiem więcej to taki nurek dla nowobogackich ruskich :evil: a już obsługa bezela za pomocą pokrętła w 300 metrowców to chyba żart, jestem ciekaw czy komukolwiek udało się zmienić wskazanie pod wodą w rękawicach.

:
Mairo napisał/a:
nie podoba mi się, powiem więcej to taki nurek dla nowobogackich ruskich :evil: a już obsługa bezela za pomocą pokrętła w 300 metrowców to chyba żart, jestem ciekaw czy komukolwiek udało się zmienić wskazanie pod wodą w rękawicach.

To akurat zaden argument.To nie jest zegarek do nurkowania.On jest robiony pod katem potencjalnego klienta,czyli najglebiej bedzie blisko dna prywatnego,wykladanego marmurem basenu.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Blaz
[Usunięty]
:
lort napisał/a:


wbrew pozorom najtrudniejsza część przed nami, znaczy przed autorem wątku.


Ty naprawdę zakładasz, że ktoś na poważnie przed zakupem zegarka za pół miliona sugerowałby się taką ankietą? :shock: :mrgreen:

:
odwalcie się Ałdemar Piguła jest cool

Blaz
[Usunięty]
:
Piguła zawsze jest cool . Zwłaszcza gdy ma Ci zrobić zastrzyk igłą dla kobyły. :mrgreen:

:
Rudolf napisał/a:
odwalcie się Ałdemar Piguła jest cool

Nie zrozumcie mnie zle - ta firma akurat jeszcze ma cos ze swoich tradycji.Stosuje tylko wlasne mechanizmy - to wielki plus.Cene przemilcze.
Maja fajne modele,ale ten przedstawiony tutaj to porazka.I koniec.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek napisał/a:
Nie zrozumcie mnie zle - ta firma akurat jeszcze ma cos ze swoich tradycji.Stosuje tylko wlasne mechanizmy - to wielki plus.Cene przemilcze.
to jest niezaprzeczalne za .. tylko model trzeba wybrać .

:
Akurat ich wygląd to sprawa wtórna : tak wyglądają, bo tak mają wyglądać. Podoba się, albo się wal ;-)

:
Choćcie kupimy Carlito parniaka będzie miał co nie lubić , te jego zegarki to jakieś takie tendencyjne, a tak to kolekcja nabierze charakteru p.t stać mnie ale wolę Parnisa :D

Blaz
[Usunięty]
:
Carlito kiedyś powiedział, że nie szanuje ludzi, którzy kupują Parnisa. :mrgreen: A siebie trza szanować. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-09-12, 19:50, w całości zmieniany 1 raz
:
nieeee... to chyba maryna budziła uśmiech politowania

Segoy
:
Janek napisał/a:

To akurat zaden argument.To nie jest zegarek do nurkowania.On jest robiony pod katem potencjalnego klienta,czyli najglebiej bedzie blisko dna prywatnego,wykladanego marmurem basenu.

nu Janek zgodzić z tobą się nie mogę, w końcu nazwa zobowiązuje a i reklamy z nurkiem w roli głównej kręcą więc kwalifikują zegar jako ewidentnego nurka :razz:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.