Szukam zegarka podobnego do Hailton Pam Europe
Odpowiedz do tematu

:
Czino, to nie zerżnięcie, tylko hołd oddany brajtlingowi przez Poljota :mrgreen: Mi się podoba tylko biały Blue Angel, ma coś w sobie :wink:

:
oooo fajnie, koledzy generalnie chodzi mi o kształt kopert i żeby był chrono, nie koniecznie musi być biało niebieski :)

:
Hamiltonek genialny i rozmiar akurat pasujący :razz: niestety cenowo - poza zasięgiem. A nawiązując do wątku i pytania w nim postawionego - może po prostu poliot chrono??

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Czino
[Usunięty]
:
suchotnik7 napisał/a:
Czino, to nie zerżnięcie, tylko hołd oddany brajtlingowi przez Poljota :mrgreen: Mi się podoba tylko biały Blue Angel, ma coś w sobie :wink:

Tak, tak oczywiście-tak samo jak Chińczycy oddają hołd IWC,Tagowi,B&R,Cartierowi etc. :mrgreen:

:
Iks1984 napisał/a:
Hamiltonek genialny i rozmiar akurat pasujący :razz: niestety cenowo - poza zasięgiem. A nawiązując do wątku i pytania w nim postawionego - może po prostu poliot chrono??

+1, dobry, tani zegar :wink:

:
POljota chrono już mam :)
Zodiac jest na mojej wishliście :) ale nie wiedziałem że jest w takim wariancie kolorystycznym.
Zodiaca poza ebay-em i oficjalną stroną można gdzieś kupić? Bo na oficjalnej stronie nie znalazłem tego modelu.

:
Wywiad, na tym nadgarstku faktycznie wyglada na byczy ten Hamilton

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.