Allegro
Odpowiedz do tematu

:
Ma ich paprykarz kilka sztuk pewnie i każdą kolejną próbuje zgarnąć.
A jakiej aukcji dotyczyło przedłużenie? Tej ze Strzałką czy jakiejś innej?

:
Jeszcze możecie ją wygrać :-) - cena na teraz to 1100 zeta, ja odpuściłem ciut niżej. Wali mi to z kilometra jakims syfem, bo rozumiem przedłużenie aukcji które się kończyly jak mieli awarie, ale takich które się konczyły dobę po awarii - to jest granda. Zresztą raz miałem identyczną sytuację, z aukcją na której było gigantyczne zainteresowanie - też wygrałem, a 3 minuty później już nie wygrałem.
Sami sobie zobaczcie :


Przebiło teraz moje maksimum, a ja tam się chędozyć dać ani myślę.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-09-10, 09:13, w całości zmieniany 2 razy
:
A to nie jest tak, że w momencie wygrania aukcji zawiązuje się umowa kupna-sprzedaży? Ma to jakieś znaczenie? Wiem, że nie dotyczy przedmiotów dużej wartości - samochód czy dom, ale zegarków chyba tak...

:
Allegro informowało że wszystkie aukcje które kończą się w ciągu doby zostaną przedłużone o 24h więc de facto Alamo może im nadmuchać :mrgreen:

:
Ale te ciule ich nie przedłużyły, tylko pozwolili żeby się skończyły - czyli podbito na nich maksymalne ceny - po czym otwarto je od nowa na 24h ze stanem z końca aukcji. Wali z kilometra skokiem na prowizje :!:

:
niestety to jest stała praktyka allegro - przedłużanie aukcji zawsze tak wyglądało tj. zakończenie aukcji a potem przedłużenie jej o 24h. być może nie mają innych możliwości technicznych a być może nie chcą inaczej :mrgreen:

:
ALAMO, ma to samo z dwoma aukcjami.... pluje sobie w brode ze po zakonczenu nie kliknalem od razu place z allegro.... zapłacone wiec moje. Allegro zrobilo greande..przedłuzac mozna aukcje trwajace a nie zakonczone. Zrobilem jeden zrzut ekranu z zakonczonej aukcji nie wiem co na to allegro, choć informuje:
"Przypominamy, że zgodnie z zasadami licytacji, złożone oferty są wiążące dla licytującego do końca trwania aukcji." aukcja się zakończyła i to powinno być wiążące.

Ostatnio zmieniony przez Monter 2011-09-10, 10:00, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Dlatego odpuściłem.
Nie będę ich tuczyć prowizją.

Blaz
[Usunięty]
:
Z tego, co czytam, to na allegro zdarzyła się awaria awarii, czyli źle poprzedłużali aukcje. :mrgreen:

dalw
[Usunięty]
:
obserwuję tą aukcję - to jakieś kuriozum

:
Mogę prosić o link do rzeczonej aukcji?

:
Gumshield napisał/a:
Aronus, hehe nie dam nie oddam :mrgreen: a tak powaznie ja juz nie podbijam jak wygram to wygram jak nie to trudno... jedna usztą mam :razz: ..

... moja nowa parka która jest w drodze osłodzę sobie gorycz porażki ;)

No i delikatnie mówiąc dupa :evil: :evil: :evil: W przedłużonym czasie sprzedający dogadał się z kimś poza allegro i dalej jestem bez uszatej:evil: :evil: :evil:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-09-10, 18:44, w całości zmieniany 1 raz
:
Aronus napisał/a:
Gumshield napisał/a:
Aronus, hehe nie dam nie oddam :mrgreen: a tak powaznie ja juz nie podbijam jak wygram to wygram jak nie to trudno... jedna usztą mam :razz: ..

... moja nowa parka która jest w drodze osłodzę sobie gorycz porażki ;)

No i delikatnie mówiąc dupa :evil: :evil: :evil: W przedłużonym czasie sprzedający dogadał się z kimś poza allegro i dalej jestem bez uszatej:evil: :evil: :evil:


Ja napisze inaczej.. sprzedający okazał się dobrym i uczynnym człowiekiem, nie tak jak allezło.. i zrozumiał powagę sytuacji :twisted:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Gumshield no to gratuluję, raz się wygrywa raz się przegrywa. Następna będzie moja :twisted:

:
Ujmę to tak, za wałek z koronką jestem w stanie załatwić uszatkę dla dobrego człowieka :wink:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.