Allegro
Odpowiedz do tematu

:
Łysy napisał/a:
Sami siebie przebijali :shock:
Bez sensu . Wał jak nic .


Z przebijaniem samego siebie to chyba nie do końca tak. Pewnie jest jak na jebaju a nie na Allegro:

dasz 100. Ktoś Cie przebil. Chcesz go przebic wiec dajesz 200 ale jego oferta dalej jest wyzsza. Wiec dajesz 300. Dalej nic... 400... W dalszym ciagu za malo. dajesz 500 i dalej dupa. Rezygnujesz bo kolo caly czas przed Toba.

W historii licytacji bedzie wygladalo to tak, jakbys siebie samego przebijal a ty tylko macałeś kolesia wyżej. Sam kilka razy tak licytowałem z zerowym dorobkiem komentów na jebaju i tez moglo wygladac, ze podbijam cene a ja niewinny :mrgreen: :

Ktos - 600
Ty - 500
Ty - 400
Ty - 300
Ty - 200
Ty - 100

:
No to zmienia postać rzeczy .
Nie kupowałem nic jeszcze na zatoce (aż dziwne) to i doświadczenia u mnie brak .

:
Nie wiem jak to jest u Szwedów, ale na ebay jest coś takiego ja "Pokaż oferty automatyczne" i wtedy można zobaczyć czy ktoś próbował się wstrzelić z ceną-ofertą.

:
ale jaja !! przed chwila wygralem aukcje na alledrogo..pokazalo sie zakonczona..po odswiezeniu wskoczylo na kolejne 23h do zakonczenia...........złodzieje!!! i oszuści :evil:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Blaz
[Usunięty]
:
Nie oszukują. Pisali, że wszystkie aukcje przedłużają o 24h w związku z wczorajszą awarią, ale przedłużanie zajmie trochę czasu.

:
Gumshield i bardzo dobrze, bo to mnie przelicytowałeś :twisted:
Nie doszło by do tego gdybym nie musiał wyjść z domu.

A teraz... gra zaczyna się od nowa :twisted:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Blaz napisał/a:
Nie oszukują. Pisali, że wszystkie aukcje przedłużają o 24h w związku z wczorajszą awarią, ale przedłużanie zajmie trochę czasu.


zaraz... powinni dorzucic te 24h podczas trwania aukcji a nie po tym jak pokazał sie komunikat ZAKONCZONE...to jest grube przegiecie :evil: to ja ostatnie drobne....nawet urwalem sie z piwa od kumpli by przypilnowac aukcji a tu taki babol :neutral: co inne aukcje ktore licytowałem, skonczyly sie o czasie

Yakowlev o ktorej amfibi mowisz :razz:

Ostatnio zmieniony przez Monter 2011-09-09, 21:11, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Uszatej z jednym uchem :twisted:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev napisał/a:
Uszatej z jednym uchem :twisted:

tu juz nic nie wspomne bo licytowalem też z czarnym bezelem- wygralem i ta, uszata tskze.a teraz sie okazalo ze H.............j nic z tego....jestem mega zły i tyle :twisted: trza uruchomic rezerwy bankowe

Ostatnio zmieniony przez Monter 2011-09-09, 21:18, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
A co jest ciekawego do wzięcia chłopaki :mrgreen:

:
Svedos, ty sie nie wcinaj :mrgreen:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Gumshield napisał/a:
Yakovlev napisał/a:
Uszatej z jednym uchem :twisted:

tu juz nic nie wspomne bo licytowalem też z czarnym bezelem- wygralem i ta, uszata tskze.a teraz sie okazalo ze H.............j nic z tego....jestem mega zły i tyle :twisted: trza uruchomic rezerwy bankowe


Spokojnie :) ja "uszatą" już odpuszczam. Bierz i niech się nosi (jeśli Ci się uda wygrać).

Wisisz mi jednak czteropak Warki Strong, bo kiedy tylko się pojawiła prosiłem sprzedawcę żeby nie wycofywał i nie sprzedawał poza aukcją.
(Tak, właśnie o to prosiłem ! Nie o sprzedaż poza aukcją. Taki już głupi jestem :) )

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev napisał/a:
Gumshield napisał/a:
Yakovlev napisał/a:
Uszatej z jednym uchem :twisted:

tu juz nic nie wspomne bo licytowalem też z czarnym bezelem- wygralem i ta, uszata tskze.a teraz sie okazalo ze H.............j nic z tego....jestem mega zły i tyle :twisted: trza uruchomic rezerwy bankowe


Spokojnie :) ja "uszatą" już odpuszczam. Bierz i niech się nosi (jeśli Ci się uda wygrać).

Wisisz mi jednak czteropak Warki Strong, bo kiedy tylko się pojawiła prosiłem sprzedawcę żeby nie wycofywał i nie sprzedawał poza aukcją.
(Tak, właśnie o to prosiłem ! Nie o sprzedaż poza aukcją. Taki już głupi jestem :) )


Nie sadze bym wygrał któraś z tych aukcji..me kwoty sa wyżyłowane na maksa..co by nie pisać... duzo nad wyrost i co najważniejsze za kilka pln zostaną przebite......ale 4paka zakupie :wink:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Ostro poszliście w licytowaniu, ja się nie będę wcinał , należą się wam.

:
Gumshield napisał/a:
Nie sadze bym wygrał któraś z tych aukcji..me kwoty sa wyżyłowane na maksa..co by nie pisać... duzo nad wyrost i co najważniejsze za kilka pln zostaną przebite......ale 4paka zakupie :wink:


Myślę, że jak przypilnujesz to będzie Twoja. Już i tak bardzo wysoko poszła.
Warto ! Nie wiadomo co w środku się dzieje, ale stan zewnętrzny super.

Powalcz !

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.