caliber FC 303
Odpowiedz do tematu

:
swnw napisał/a:
Bo mnie chodzi tylko o FC 303.


swnw - koledzy Ci już powiedzieli FC303 = ETA
producent zegarka powiedział Ci że FC303 = ETA

jeżeli uważasz oświadczenie producenta za niemerytoryczne to Ci już nikt i nic nie pomoże :mrgreen:


jak dla mnie wątek do zamknięcia

Blaz
[Usunięty]
:
Dyskusja jest zabawna, przyznam. :mrgreen:

Argument merytoryczny przytoczyłeś już wcześniej:

Cytat:
Serwis Frederique Constant odpisał krótko i rzeczowo "W zegarku znajduje się mechanizm marki Eta 2824."


My piszemy Ci to samo. To Ty właśnie nie możesz przejść nad tym do porządku dziennego i drążysz, i szukasz czegoś, czego nie ma. Ja wiem, że miło byłoby się pochwalić, że kupiłeś inhausa, a nie multiplikowaną Etę, ale może pora spojrzeć w spodnie czy ma się jaja i po prostu pogodzić się z tym faktem, że się nie będzie rządzić na dzielni? :mrgreen:

:
Twoja wypowiedź jest zabawna i niemerytoryczna, adwersarzu :mrgreen: :twisted:
Jestem Postrach Forum Gazeta PeEl, miszcz finty palczastej oraz wycinania cytatów, i jak mowię że to jest KURA,to to JEST kura, a nie OSIOŁ :!:
:lol: :lol: :lol:

:
BTW: czy swnw wam kogoś nie przypomina?

J.

:
A ja twierdzę kategorycznie, że to jest osioł!!!

Blaz
[Usunięty]
:
Jacek. napisał/a:
BTW: czy swnw wam kogoś nie przypomina?

J.


Jacku, to nie ten... caliber. :mrgreen:

:
Santino napisał/a:
A ja twierdzę kategorycznie, że to jest osioł!!!


No to jeszcze pozostaje sprawa, w jakich był Pan kalesonach ..

:
Ale tu był Murzyn, z psem....

:
Sylwuś - ucho od śledzia :smile:

J.

:
:mrgreen: :lol:
A swoją drogą, to ciekawa postawa Kolegi swnw.
Ciekawe czy jeszcze do nas wróci...

:
Pod warunkiem,że zgodnie krzykniemy że 5000 zetafonów to bardz okazyjna i sensowna cena za przykład limitownej sztuki zegarmistrzowskiej na własnym mechaniźmie FC 303.
Bo przecież Fryderę Szopąpę to właśnie takie coś, a nie że zegarek z seryjną wujową 2824 za chorą kasę, bo go w fortepian włożyli :lol:

:
Watek jest swietny - ale i smutny jednoczesnie. Wielka jest sila marketingu - na tym zdjeciu, co Jacek. wkleil to ta ETA jest chyba w najpodlejszym z mozliwych wykonaniu - to wspolczesne China 2824 sa duzo ladniejsze.

:
zbyszke kiedy sama marka swiss made już nic nie znaczy bo w środku można spotkać najprzeróżniejsze mechanizmy - ot choćby claro888 czyli rodowity chińczyk to trzeba się ratować śfajcarskością mechanizmu bez względu jak wujowy jest ale zawsze śfajcarski :mrgreen:

:
Genralnie to wszystkie chińskie mechaizmy średniej klasy biją jakością zdobień słis mejdy na glowę. Unitas NIE WYSTĘUJE w wersjach gołych. Ten "FC 303" to najpodlej wykończone płyty jak tylko mogą być, z dokręconym wahnikiem ze szlifem. Zresztą zobaczcie na opisy na stronie. To samo dotyczy 2892 i 7750 - golasy z blichtrowymi rotorami. Teraz porównajmy z mechanizmami Sea Gulla... Przepaść ...

:
ALAMO napisał/a:
Unitas

Chodziło Ci o Anitasa?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.