Zegarki/marki, od których Was odrzuca?
Odpowiedz do tematu

:
Svedos ma jeden taki rarytas :twisted:

EDYTA: ale bez wirującego Dżizusa, coby ktoś mnie nieopatrznie nie zrozumiał .. :razz:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-05-18, 20:20, w całości zmieniany 1 raz
:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Gaytona też tam jest :lol:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Czino
[Usunięty]
:
Ale ten Hublot jaki przekozacki! :grin:

:
Tomek napisał/a:
Svedos ma jeden taki rarytas :twisted:

EDYTA: ale bez wirującego Dżizusa, coby ktoś mnie nieopatrznie nie zrozumiał .. :razz:


A mam, a nie jeden, a co, kto bogatemu zabroni :mrgreen: :wink:

:
Jak sądzicie, czy w tej omesi plopro to z drugiej strony schowali błyszczyk do ust :wink:

:
Musisz sam sobi dokupić :twisted:

J.

:
sodomia i gomora :D bez sensu .

:
Rudolf, dla Ciebie bez sensu, ale ktoś to kupuje i nosi. I niech mu się nosi, póki ja nie muszę .. :mrgreen:

:
Załamka. Cóż - jedni nie mają gustu (kupujący) - inni zrobią wszystko dla kaski (producenci). :shock:

:
Ojciec Jakub pewnie szaleje ;)
U mnie ksiądz ma automatycznego Orienta :)

:
w takim razie gdzie leży granica tzw dobrego gustu zegarkowego?

爱好手表
Blaz
[Usunięty]
:
Jest wprost zależna od ilości pieniędzy, którą ktoś chce wydać za daną markę. :mrgreen:

: Zegarki/marki, od których Was odrzuca?
Macie jakieś modele zegarków, czy całe marki, których nie lubicie, nie możecie się przekonać, nie podobają się, budzą odrazę? :mrgreen:

Ja na ten przykład nie wiem dlaczego (jest to bardzo subiektywne odczucie) nie lubię marki Citizen. Nie lubię brzmienia jej nazwy, nie lubię ich zegarków i w ogóle Citizen jest dla mnie fe i obchodzę go z daleka. Jedyny, który popełniłem to Orca, ale szybciutko sprzedałem. Najdziwniejsze jest to, że nie wiem skąd moja niechęć do Citizena. Nie lubię go i już! :evil:

A jak u Was? Macie jakieś hejty? :mrgreen:

:
Mam! Brejtling, bez modelu superocean :)
JAkoś ich nie mogę.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Kiedyś już pisałem - ja mam jakąś podświadomą awersję do marki Orient.

Nie mógłbym się też chyba przekonać do napisu TAO International na tarczy. TAO mi się kojarzy z chińską zupką, a nie z zegarkiem (choć wiem, że zegarki porządnie wykonane i kuszą).

No... i tym sposobem się pewnie naraziłem sporej części forumowiczów :twisted:

Segoy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.