Zegarek Naszego Forum Dekielek 2010 - Round 1
Odpowiedz do tematu

Darecki
[Usunięty]
:
Ja bym się jeszcze zastanowił na wykonaniem graweru na szkle :) W takiej sytuacji odpada nam zakup metalowych dekli co jeszcze obniża cenę. Dekiel mamy duży, więc można by poszaleć a i efekt końcowy byłby myślę niezły. Było by coś innego niż reszta :)

robone
[Usunięty]
:
a nie można wygrawerować na szkle, tylny dekiel idealnie się do tego nadaje

...a i cenowo będzie sympatycznie, bo to niedroga sprawa



wygląda na to, że podobnie myślimy w tym samym czasie :wink:

:
Dookoła dekla na szkle taki 2-3mm matowiony krążek grawerowany - aby zakryc plastik... Mozna pomyslec...



Ale metalowe dekle to jest to... jest mozlwosc aby dekle mialy indywidualne cechy - np nick z forum?:wink:



Czas chyba składać zamówienia:-)



Maxiu - w srodku dekla stylizowane logo CW, nad nim na brzegu łukiem World Wide Watches a pod CW takze lukiem nick:-)

Darecki
[Usunięty]
:
Spinner napisał:
Dookoła dekla na szkle taki 2-3mm matowiony krążek grawerowany - aby zakryc plastik... Mozna pomyslec...
Spinner w chronometrze nie ma plastiku :wink: wsyćko z najprawdziwszy stali :P

:
svedos napisał:
Mnie tam pasuje CW nad Parnisem, wygląda bardzo dobrze.

Edyta

Do tego płytka na dekiel zamiast szkła i mamy ekstra zegarki forumowe, można także bez problemu wykonać grawer na szklanym deklu, ale to chyba mało atrakcyjne rozwiązanie.




Ja bym był za grawerem na deklu.

Zegarek ten od dawna mi sie podoba - ma swoja znaczenie dla inicjacji tego forum - i też piszę się na jednego....ale jest jeden :wink: WARUNEK - majfrend ma sprawdzić wszystkie pod kątem wad - skaczące wskazówki, złe spasowanie czy zarysowania - są nie do przyjęcia.

Kumotr GrzecH

:
Spinner napisał:


Maxiu - w srodku dekla stylizowane logo CW, nad nim na brzegu łukiem World Wide Watches a pod CW takze lukiem nick:-)




Poezja.....

:
Spinneros podszedł do zagadnienia stereotypowo że, w zegarku musi być plastikowy pierścień, nie wziął pod uwagę że Parnis to najwyższa półka . :wink:

:
darekmp3 napisał:
Ja bym się jeszcze zastanowił na wykonaniem graweru na szkle :) W takiej sytuacji odpada nam zakup metalowych dekli co jeszcze obniża cenę. Dekiel mamy duży, więc można by poszaleć a i efekt końcowy byłby myślę niezły. Było by coś innego niż reszta :)




Jest jedna róznica - na stalowym deklu możemy uzyskać grawer koloru czarnego i wypukły. To naprawdę dobrze wygląda!

:
ALAMO napisał:




Jest jedna róznica - na stalowym deklu możemy uzyskać grawer koloru czarnego i wypukły. To naprawdę dobrze wygląda!




...a nie sciera się?

:
Z tego co wiem - nie. To jest z tego co mi tłumaczono "spęczniony" chemicznie maeriał zabarwiony w miejscu działania lasera jakąś specjalną pastą która wchodzi w reakcję chemiczną. DOstajesz po prostu czarną stal.



Dostałem info ile może kosztować wykonanie dekielków - około 10 zł za sztukę - wycięcie, polerowanie, grawerowanie, personalizacja. Pomysł Spinnera z nickami jest genialny. Widzę to tak : po okręgu WORLD WIDE WATCHES, na dole nick, w środku wpasowana grafika którą trzeba by wybrać (globus?). Jako ze będą nicki - myślę że numer limitacji byłby zbędny, każdy zegarek będzie wyjątkowy.

Zobaczcie jak szybko, zgodnie i efektywnie można ustalić pryncypia w sytuacji, gdy ludzie mieli całkiem odmienne zdania!

:
Wchodzę w ten interes.

:
GrzecH napisał:
WARUNEK - majfrend ma sprawdzić wszystkie pod kątem wad - skaczące wskazówki, złe spasowanie czy zarysowania - są nie do przyjęcia.





my freind, we offer only best watches and best quality, don 't worry, watches are perfect and factory cheks watches every time



o mniej więcej tak wyduka, a później i tak przyśle, co z taśmy zejdzie :)



szwagier handluje od nich elektryką. Pisze tak - musi być certyfikat taki. Kitajce odpowiadają - no problem, nadrukujemy na pudełku, że jest :D

:
Zatem Panowie mamy uzgodnione pryncypia, poza kolorkiem logo na tarczy :wink: - Maxiu, zrób plis czerwony, plis plis :wink: !



Jak juz to wszystko będzie ustalone, zajmniemy się technicznymi szczegółami realizacji.

:
Alamo - także w to wchodze - super!:)

:
Czy ja dobrze widzę że jestem właśnie wmanewrorywany w realizatora :wink: ?!?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.