Tool watch do 3500 zł
Odpowiedz do tematu

:
Mnie osobiście wydaje się że to są śrubki wkręcane w rurkę, która trzyma bransoletę/pasek.
Koperta bardzo fajna, bransoleta również, zapięcie można przeżyć. Z ceną się nie wypowiem, bo to dla mnie duża suma, ale to ma być Twój zegar. Jak gada to brać. Poza tym jakoś czuję że może nie być problemów z ewentualną odsprzedażą.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Powiem tak - ten Deep Blue, w identycznej kopercie, z tą samą bransoletą, tym samym werkiem, kosztował, jak był dostępny, $600 (lub 660, nie pamiętam dokładnie). Do tego ewentualne opłaty celno - podatkowe. Nauticfishe mają opinię świetnych zegarków, ale, hmmm ..., nieco przeszacowanych.
Jakbym miał luźne te "parę" € - brałbym go sercem, nie rozumem. Bo zegarek jest genialny, ale nieco za drogi. Rozumiem - marka kosztuje. Ale bez przesady.

:
Normalnie juz sam nie wiem co mam robić...
Do Nauticfisha to musiałbym sporo dozbierać, a tu wyjazd wakacyjny sie szykuje i budżet się przykurczył.
Co myslicie o Raymond Weil Nabucco?
O tym dokładnie:
http://allegro.pl/raymond...1654812490.html
Nówka sztuka, z foliami. Gość jest skłonny sprzedac go za 2500 z dodatkowym oryginalnym paskiem i wysyłką w cenie. A zegarek nawet mi się widzi.
Tylko że to coś podejrzanie tanio, bo znalazłem go w necie za ponad 1100 funtów.
Nie wygląda na podróbę, ale expertem to ja nie jestem.
Powiedzcie że to nie podróba, to może go wezmę, bo kusi...

:
A jakiś rachunek/paragon do niego ma? Gdzie go kupił?
Podrób tego modelu w necie trochę jest, kosztują ok. $250. Niska cena zmusza do zastanowienia. Bez dowodu zakupu bym go nie kupił.

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie.. Dużo podrób widziałem.

:
Człowieku masz fart, że to wersja z czarną tarczą, bo już bym go kliknął!
W tej kasie brałbym go bez zastanowienia gdybym szukał EDC w tym rozmiarze i z czarną tarczą. Jest świetny, a smaczki dodają mu baaardzo dużo urody. Patrz na koronkę, dekiel, tarczę...eh, marzenie :) Gdyby tylko to była biała tarcza...

Na podróbę nie wygląda, zbyt wiele szczegółów na zdjęciach jest, które zbyt dobrze się prezentują.

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2011-06-10, 11:11, w całości zmieniany 2 razy
:
No i na pewno zegarek nie był kupiony u autoryzowanego sprzedawcy, o czym świadczy nie podbita gwarancja. Autoryzowany tak nie robi.

Biblio, a co sądzisz o oryginalności?

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-06-10, 11:11, w całości zmieniany 1 raz
:
No właśnie te szczegóły na fotkach, ładne makra na koronkę, dekiel raczej przekonują mnie że to oryginał...nie wiem czy podróba może tak dobrze wyglądać.

:
Wysłałem pytanie do gościa o jego pochodzenie i udowodnienie oryginalności. Zobaczymy co odpisze.
Tylko proszę mi go nie sprzątnąć z przed nosa :wink: :mrgreen:

:
klikam :razz: :mrgreen: :wink:

Żartowałem :lol:

:
Może i dobrze, że jest czarny, bo gdyby biały się trafił to z wakacji musiałbym zrezygnować :lol: A tak pozostaje mi jakąś pomarańczkę na wyjazd kupić :)

:
No to prawie kupiony. Gość zapewnia że to oryginał, choc dowodu zakupu nie ma. Spiszemy umowę kupna- sprzedaży z klauzulą zwrotu pieniędzy do 30 dni, gdyby okazał sie podróbą.
Czy Raymond Weil to Swatch Group? Gdzie w Wawie dac go do obejrzenia komus kto się zna?

:
na żywo to ja go mogę obejrzeć , łatwo poznać jak się pod dekiel zajrzy .

:
Pod dekiel to i ja se mogę zajrzeć. Odróznie Ete czajna od słis. Ale po co od razu grzebać w nowym zegarku? Po wykonaniu zewnętrznym też się raczej da rozpoznać tak sądzę.

:
Korba napisał/a:
Czy Raymond Weil to Swatch Group? Gdzie w Wawie dac go do obejrzenia komus kto się zna?

Nie, to nie SG. Autoryzowany serwis w Warszawie to:
Janusz Pieskiewicz Zegarmistrz
Ptasia str. 2
00-138 Warsaw
Poland
Tel: (48 22) 652 14 30
Email: janusz@pieskiewicz.pl

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.