głębokowannowiec czy orka?
Odpowiedz do tematu

:
Tutaj nowa za 700zł z wysyłką. A można czasem znaleźć jeszcze taniej.

:
I Express Mail i doliczamy od razu 23% + cło :mrgreen:

:
Raczej nie, chyba, że ma pecha .. To nie firma kurierska tylko USPS :grin:

:
Właśnie w tym momencie mam nóż wysłany express mail za 70$ + wysyłka 30$ z dołączoną fakturą - > zatrzymanie na cle, bo towar wysokowartościowy :cool:

:
To masz pecha ..

:
Przy Express Mail to ci dosyć drastycznie wzrasta prawdopodobieństwo 'pecha' jak to nazywasz :wink:

Czasem po prostu taniej jest dopłacić w kraju :mrgreen:

:
Tomek napisał/a:
Tutaj nowa za 700zł z wysyłką. A można czasem znaleźć jeszcze taniej.


Te 48 mm to jest z koronką, czy bez?

I czy da się go na mesha wrzucić?

:
Jak dokupisz adaptery to możesz wrzucić na co chcesz.
Ale na ręce naprawdę znośnie wygląda, a mam 18,5 w nadgarstku.
Problemem jest jedynie grubość.

:
Znaczy, że 48 to bez koronki?

Fakt, że lug-to-lug będzie mniej więcej tak samo, ale jednak mimo wszystko to sporo...

:
Bez koronki.

:
To jednak wymiękam - chociaż podoba mi się bardzo :-( . I Citka jeszcze nie mam żadnego, a chciałbym mieć coś na eco-drive.

:
To jeszcze jedna uwaga - nie wiem jak w orce, ale w ecozilli guma jest strasznie sztywna, trza raczej wygotować z 20-30minut bo inaczej to się czujesz jakbyś miał imadło na nadgarstku - dlatego m.in. sprzedałem.

Ps. Santino to zapraszam do mnie na bazarek :D

:
Widziałem, widziałem.
Nawet się zastanawiałem, ale mam teraz przed sobą poważny zakup dosyć i nie chcę go odkladać. ;-)
Zegarkowy oczywiście ;-)

:
Patrząc na oba, to akwalung, to trochę inny zegar. A Orca jakby co to niebieska, jak większość podpowiada :)

FORZA Robert!
RK WRT
Degustatorr Noir
[Usunięty]
:
mickey napisał/a:
To jeszcze jedna uwaga - nie wiem jak w orce, ale w ecozilli guma jest strasznie sztywna


No właśnie, czy w Orce też jest sztywna? I co wygodniejsze - guma, czy firmowa tytanowa bransoleta?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.