głębokowannowiec czy orka?
Odpowiedz do tematu

:
Bierz Aqualunga, a nie zabawkę dla dziewczynek :P

:
Bierz Orke, na Aqualunga i EcoZille będzie czas :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
wahin napisał/a:
Bierz Aqualunga, a nie zabawkę dla dziewczynek :P


przecież ta orka jest okrągła jak naleśnik... :twisted:

:
Za Aqualungiem przemawia też możliwość zmiany paska gumowego na bransoletę, czy jakiegoś handmejda .. W Orce jesteś zdany właściwie tylko (ze względu na mocowanie) na ich firmową gumę (zresztą niezłą), jak padnie - na kolana do Citka, żeby kupić nową. A tytanowa bransoleta od Orki nieźle kosztuje :twisted:

maciek
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Za Aqualungiem przemawia też możliwość zmiany paska gumowego na bransoletę, czy jakiegoś handmejda .. W Orce jesteś zdany właściwie tylko (ze względu na mocowanie) na ich firmową gumę (zresztą niezłą), jak padnie - na kolana do Citka, żeby kupić nową. A tytanowa bransoleta od Orki nieźle kosztuje :twisted:


a adeptery zz wus? ;) Generalnie to widzę, że jest po polsku, ilu ludzi, tyle zdań. :twisted:

:
Adaptery są do Ecozilli

maciek
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Adaptery są do Ecozilli


sorry, no tak. To wina wina. :wink: :mrgreen:

:
Pytać się na forum, który wybrać, to gwarancja totalnego chaosu :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
mi sie orka niepodoba wogóle więc też nie polecam.

maciek
[Usunięty]
:
bow napisał/a:
Pytać się na forum, który wybrać, to gwarancja totalnego chaosu :lol:


szczególnie, że na żaden z nich nie mam kasy. :razz: :cool:

:
matyr, jak masz wątpliwości - kup Orcę. Jak Ci nie podejdzie - szybko sprzedasz. Niebieska Orca to fajny, wesoły, wakacyjny zegarek. Czarna - wygląda jak zegarek grabarza - to ofc moje odczucie. A że waży nic, trudno - dla jednego to zaleta, innego wada.

maciek
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
matyr, jak masz wątpliwości - kup Orcę. Jak Ci nie podejdzie - szybko sprzedasz. Niebieska Orca to fajny, wesoły, wakacyjny zegarek. Czarna - wygląda jak zegarek grabarza - to ofc moje odczucie. A że waży nic, trudno - dla jednego to zaleta, innego wada.


Lubię czuć zegarek na ręku, z plastikowym barometryczno-wycieczkowym casiokiem, czuję się dobrze tylko w terenie, gdzie wiem, że na 100% w coś nim przywalę.
Walę również powoli w kimę... i będę myślał. Choć nie ukrywam, że głebokowannowiec chodzi za mną od bardzo dawna. :wink: A orka - cóż, raz przypływa, raz odpływa. :twisted:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-06-04, 22:10, w całości zmieniany 4 razy
:
To sam sobie odpowiedziałeś na pytanie .. :mrgreen:

Ladies and gentlemans - the winner is .... Aqualung :mrgreen:


Degustatorr Noir
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Za Aqualungiem przemawia też możliwość zmiany paska gumowego na bransoletę, czy jakiegoś handmejda ..


I do Orki robią handmejdy.

Ja wziąłbym Orkę, ostatnio ten zegar mocno chodzi mi po głowie.

Niebieską oczywiście.

:
A na alle miałeś ostatnio ecozillę za 8 stówek chyba :mrgreen:

Tytanu nie polecam jak lubisz czuć wagę zegara na nadgarstku.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.